foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
59 842 48 31
sekretariat@mechanik.slupsk.pl

podreczniki galeria rekrutacja21 plan lekcji BK 

konsultacje i kola matura dla rodzicow kuznia logo sow2

Konsultacje w I semestrze 2020/2021 z PRZEDMIOTÓW OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH

 

JĘZYK POLSKI

Burzyńska Marta



Chwedczuk-Lesiak Iwona


Muraszko Agata


Twardowska Anna

poniedziałek 8.00 lub 16; do ustalenia z nauczycielem


poniedziałek 7:15, piątek 7:15, sala 201


poniedziałek 15.05, wtorek. 8.00


wtorek 7:15 - 8:45, sala 204 lub inna

JĘZYK ANGIELSKI

Jakubowski Przemysław



Dąbrowska Agnieszka




Dragun Paweł



Lewandowska Renata


Lupa Justyna


Pacholska Magdalena


Starzecki Grzegorz

poniedziałek 15:10-15:55, sala 103,

piątek 8:00-8:45 sala 103 lub 018


wtorek 14.20-15.05, sala 103, druga godzina: poniedziałek lub czwartek 13.35-14.20; do ustalenia z nauczycielem


wtorek 9:45 - 10:45; do ustalenia z nauczycielem


poniedziałek - czwartek od 7.30, sala 103


poniedziałek 15:05 s.208, piątek 14:15 s. 208


czwartek 8:00-8:45 oraz 14:20-15:05 s. 018

 

wtorek 15:15-16:00, 14:25-15:05, sala 309

JĘZYK NIEMIECKI

Guzińska Elżbieta




Mielniczuk Lidia


Rydzewska Bogusława


Wocial-Stefańska Bożena

poniedziałek, środa,czwartek, piątek - 7.30, sala 307,

wtorek i czwartek 15:10, sala 011


wtorek 15.05 sala 003, piątek 7.30 sala. 208


środa, czwartek, piątek 7.30 sala 003,


poniedziałek 16.00 sala 003

MATEMATYKA

Kloskowska Beata




Piechowska Anna


Ptak Danuta


Szczepkowska Monika

wtorek 15.05 sala 301;

(środa 11.45 sala 201; środa 10.05 sala 206 - konsultacje dla klas 4 ujęte w planie lekcji);


czwartek 15:05, sala 304


wtorek 15.10, sala 302, piątek 11.40, sala 302


poniedziałek 16:00, sala 110,

(środa, godzina 11:45, sala 207 - konsultacje dla klasy IV L ujęte w planie lekcji)

PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE

Piegat-Hedeszyńska Dorota



Gołębiowska Alicja



Kisielewski Marcin


Środa Małgorzata




Wróblewska Anna

czwartek 15.05, druga godzina do indywidualnego ustalenia


piątek 15:05 sala 204 po wcześniejszym uzgodnieniu z nauczycielem


czwartek 15.15 do 16:50


czwartek 14:15 - 15:15, sala 111, druga godzina to wolontariat, oraz w razie potrzeby w innym umówionym wcześniej terminie


poniedziałek 8.00, sala 308; druga godzina to wolontariat

HISTORIA

Grajczak Dagmara


Kuc-Mikłaszewicz Igor


Smugała Krzysztof


Szumiło Tomasz

czwartek 16:00


czwartek 16:00


poniedziałek 16:0, 0 środa 15:10 sala 101


piątek 15:15, sala 101, poniedziałek 15:15, sala 101

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Gomoracka Katarzyna


Kleban Ewa


Szczepkowska Monika


Weiland Mateusz

po wcześniej uzgodnionym terminie


piątek 14.00-14.45, sala 110


poniedziałek 16:00, sala 110,

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Grzebieniak Piotr


Grzegorczyk Aneta


Lichodzijewski Andrzej


Lidiusz Kazior



Mazgis Marcin


Sadowski Paweł


Schulz Łukasz


Wiśniewski Radosław

poniedziałek 15:10 sala SOSW


piątek 16.00 sala sportowa SOSW


piątek 16.00 sala sportowa SOSW


poniedziałek -strzelnica (godz.- po ustaleniu z klubem strzeleckim i uczniami)


środa 16:00 sala gimnastyczna


czwartek 15:05 sala gimnastyczna


piątek 16:00 sala gimnastyczna


poniedziałek 15:05, sala lustrzana, duża lub stadion 650 - lecia.

PEDAGODZY I PSYCHOLOG

Surmacz Justyna


Szendrak Izabela


Warmbier Dariusz


Wywiał Agnieszka

czwartek 14:00- 16:00, sala 202


wtorek 08:00- 09:00, sala 202


poniedziałek 14:00 - 16:00, sala 202


czwartek 12:00 - 14:00, sala 202

 

Imię i nazwisko

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

Diementiew Grzegorz

         

Ginko Milena

       

15.05 s.207

Gomoracka Katarzyna

       

15.15 s.

Jarząb Maciej

po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z nauczycielem

Kiestrzyń Jacek

po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z nauczycielem

Kinder-Telus Anna

     

16.00 s.101

15.05 CKP

Kisielewski Marcin

     

15.15 s.106

 

Kuc-Mikłaszewicz Igor

     

16.00 s.101

16.00 s.101

Kurzeja Krzysztof

   

16.00 s.403

   

Litwin Mirosław

po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z nauczycielem

Łukaszuk Marcin

       

17.00 s.402

Podoba Beata

15.05 s.206

 

15.05 s.206

   

Szymańska Anna

     

8.00 s.203

 

Ślufarski Marcin

       

15.05 s.106

Weiland Mateusz 

       

14.20 ckp

Węsierska Olga

 

15.05 s.306

 

15.05 s.306

 

Szumiło Tomasz

15.05 s.101

     

15.25 s.101

Krzysztof Rogowski

 

8.00 s.402

     

moodle logo

SKARGI

mechanikYT

Mapa rewitalizacji miasta Słupska

mapa rewitalizacji

Współpraca

//poczatek widgetu dostepności //koniec widgetu dostępności