foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 59 842 48 31
sekretariat@mechanik.slupsk.pl

podreczniki galeria rekrutacja19 plan lekcjiBK 

konsultacje i kola matura klub rodzicow kuznia logo sow2

 

 

KONSULTACJE NAUCZYCIELI PRZEMIOTÓW ZAWODOWYCH w II SEM. 2017/18

Marcin Ślufarski

Poniedziałek
3fz, 3aT- 14.20
1fZ,1eZ,2eZ-16.05 sala 018

Wtorek
2sT-16.05 sala 018

Środa
1cT-16.05 sala 018

Czwartek
2mZ,3eZ,2fZ-15.15 konsultacje sala kółka modelarskiego
Kółko elektroniczno- modelarskie:
Jeżeli nie będzie z wyznaczonych klas ucznia lub uczniów na konsultacji o godzinie 15.15 to kółko elektroniczno- modelarskie zacznie się o godzinie 15.05 ( jeśli będzie uczeń lub uczniowie z wyznaczonych klas na konsultacji to kółko elektroniczno modelarskie zacznie się o godzinie 16.05).

Tomasz Szumiło

poniedziałek 8.00 sala 201,
piątek 14:20

Milena Ginko

wtorki od godziny 15.05 sala 207
poniedziałek 14:15

Beata Podoba

wtorek godz. 8:00 (koło wizażu),
konsultacje piątek 8:00

Beata Drobkiewicz

wtorek 15:05
środa 8.00-8.45 sala 304

Igor Kuc-Mikłaszewicz

piątek o 15.15-16.00
środa 16:00

Mateusz Weiland

czwartek 8:00-8:45
piątek 8:00-8:45

Krzysztof Kurzeja

Środa 8.50-09.35
Środa 13.30-14.15


Katarzyna Gomoracka

poniedziałek 8:00 sala 203
piątek 8:00 sala 303

Olga Węsierska

wtorek 15:05 sala 306
piątek 8:50

koło mechatroniczne czwartek 15:20 po feriach

Marcelina Justek

wtorek 8:00 s. 106
piątek 8:00 s. 018

Krzysztof Smugała

piątek 15:05, pod pokojem nauczycielskim
czwartek 14:15

Koło recytatorskie środa 8:00

Michał Ślebioda

poniedziałek 16:00, sala 018
piątek 16:00, sala 018

Marcin Kisielewski

piątek 14:20

 

KONSULTACJE NAUCZYCIELI PRZEDMIOTÓW OGÓLNOKSZTAŁĄCYCH w II SEM. 2017/18

 

MATEMATYKA

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

BARBARA ZAKRZEWSKA

 

 

 

 

 

BEATA KLOSKOWSKA

 

15.05- 15:50 (sala301)

(po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem)

 

8.00- 8:45 (sala 301)

8.00- 8:45 (sala 301)

dla klas pierwszych

DANUTA PTAK

08:00 – 08:45 (sala 302) dla klasy 3sT

 

08:00 – 08:45 (sala 302)

PRZYGOTOWANIE DO KONKURSÓW

(klasy: 1c, 1l, 1s, 2b, 3c, 3l, 4b, 4c, 4l)

 

08:00 – 08:45 (sala 302) KONSULTACJE dla klas: 1aT, 4bT

FAKULTETY dla maturzystów: 4bT

08:00 – 08:45 (sala 302)

KONSULTACJE dla klas: 2cT, 2lT, 3aT

08:50 – 09:35 (sala 302)

FAKULTETY dla maturzystów: 4l/uT

KRZYSZTOF RESZKA

 

 

 

 

 

MONIKA SZCZEPKOWSKA

15:05-16:35 (sala 303)

poziom rozszerzony

8:00-8:45 (sala 303)

 

+ raz w miesiącu Zimowe/Wiosenne Spotkania z Matematyką dla Maturzystów

8:50-9:35 (sala 303)

klasa IV L

8:00-8:45 (sala 303)

klasa IV c

 

 

 

PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

DOROTA PIEGAT-HEDESZYŃSKA

 

 

 

 

 

MAŁGORZATA ŚRODA

15:15-16:00

15:15-16:00

 

 

 

ANNA WRÓBLEWSKA

 

 

8:00-8:45 (sala 308)

 

 

ŻANETA OBOLEWICZ

15:05-15:50 (sala 204)

 

 

 

 

JĘZYK POLSKI

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

MARTA BURZYŃSKA

 

 

 

 

14:20-15:05

IWONA CHWEDCZUK-LESIAK

8:00-8:45 (sala 201)

 

 

8:00-8:45 (sala 201)

 

AGATA MURASZKO

9:45-10:30 (sala 202)

fakultety dla IV LU

8.00- 8:45 (sala 202)

 

8.00- 8:45 (sala 202)

 

ANNA TWARDOWSKA

 

8:00 - 8:45

 

 

 

 

 

JĘZYK ANGIELSKI

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

PRZEMYSŁAW JAKUBOWSKI

9:45-10:30 (sala 103)

dla klasy 4CT

 

 

13:30-14:15 (sala 103)

 

14:20-15:05 (sala 103) dla klasy 4LT i klas I-ych

 

MAGDALENA GŁOWIŃSKA

 

 

 

 

 

RENATA LEWANDOWSKA

14:15- 15:00 (sala 018)

 

7:25-8:00 (sala 205A)

7:25-8:00 (sala 205A)

 

JUSTYNA LUPA

8:00-8:45 (sala 208)

15:05-15:50 (sala 208)

 

 

 

MAGDALENA PACHOLSKA

 

 

8:00-8:45 (sala 003)

 

8:50-9:35 (sala 003)

GRZEGORZ STARZECKI

15:15-16:00 (sala 309)

 

 

 

8:00-8:45 (sala 309)

 

 

JĘZYK NIEMIECKI

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

ELŻBIETA GUZIŃSKA

 

 

15:05-15:50 (sala 307)

zajęcia pozalekcyjne

dla wszystkich uczniów

8:00-8:45(sala 307)

zajęcia pozalekcyjne

dla wszystkich uczniów

 

15:05-15:50 (sala 307)

konsultacje

 

LIDIA MIELNICZUK

 

15.10-15:55 (sala 011)

 

 

 

AGNIESZKA RACH-TOMASZEWSKA

 

10:50 – 11:35 (sala 002)

 

 

 

ANNA SADOWSKA-KRAŚNICKA

 

 

8.00- 8:45

 

 

BOŻENA WOCIAL-STEFAŃSKA

 

 

 

 

15.10-15:55 (sala 003)

 

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

PIOTR GRZEBIENIAK

14:20 – 15:50 siatkówka

 

 

 

 

LIDIUSZ KAZIOR

 

 

 

 

 

ANDRZEJ LICHODZIJEWSKI

16:00 – 17:30

 

 

8:00 – 8:45

po wcześniejszym umówieniu

 

MARCIN MAZGIS

 

 

16:00-16:45

 

 

ŁUKASZ SCHULZ

 

 

 

 

16:00-16:45

(sala gimnastyczna)

SKS piłka nożna

RADOSŁAW WIŚNIEWSKI

 

 

 

 

15:10 – 15:55

(sala gimnastyczna)

ELŻBIETA ZIĘCIAK

 

 

Koło Tańca 15:15 sala taneczna („lustrzanka)

 

 

 

 

PEDAGODZY

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

EWA WARMBIER

9:00-10:00 (sala 002 )

 

 

 

 

AGNIESZKA WYWIAŁ

 

 

 

10:00- 11:00

 

JUSTYNA SURMACZ

 

 

 

8:00- 9:00

 

BIBLIOTEKA

ANNA WOŚ

 

 

 

 

 

 

RELIGIA

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

ŁUKASZ BIKUN

 

 

 

 

 

KRZYSZTOF KARWASZ

 

 

 

 

 

 

HISTORIA/WOS

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

IGOR KUC-MIKŁASZEWICZ

 

 

16:00-16:45

 

15:15-16:00

KRZYSZTOF SMUGAŁA

 

Historia, WOS, HiS

14:15-15:00

 

 

 

Historia, WOS, HiS

15:05-15:50

TOMASZ SZUMIŁO

8:00-8:45 (sala 106)

 

 

 

14:20-15:05 (sala 307)

 

 

 

KONSULTACJE NAUCZYCIELI PRZEMIOTÓW ZAWODOWYCH w I SEM. 2017/18

Marcin Ślufarski

Poniedziałek godz 8.00-8.45
1cT, 3fZ, 1fZ, 2fZ, 2mZ, 2sT (sala 106)

Poniedziałek godz 15.15-16.00
1eZ, 2eZ (sala 018)

Czwartek godz 13.30-14.15
3aT, 2fZ, 2mZ (pomieszczenie modelarskie)

Kółko elektroniczno-modelarskie w każdy czwartek 14.20-15.05 czyli jedna godzina lekcyjna (4 godziny w miesiącu). Jeśli nikt w tym dniu nie przyjdzie na konsultacje, to kółko będzie rozpoczynało się od 13.25 do 15.05 czyli dwie godziny lekcyjne dwa razy w miesiącu po 2 godz (czyli 4 godz w miesiącu)

Tomasz Szumiło - poniedziałek 8.00 sala 201, środa 15.15 sala 111

Milena Ginko - wtorki od godziny 15.05 sala 207

Beata Podoba - wtorek i środa godz. 8:00

Beata Drobkiewicz - poniedziałek, środa 8.00-8.45 sala 304

Igor Kuc-Mikłaszewicz - w piątek o godzinie 15.15-16.00

Mateusz Weiland czwartek 8:00-8:45, piątek 8:00-8:45

Krzysztof Kurzeja - Środa 8.50-09.35, Środa 13.30-14.15

Katarzyna Gomoracka poniedziałek 8:00 sala 203, piątek 8:00 sala 303

Olga Węsierska - poniedziałek 16:00 sala 306 wtorek 15:05 sala 306

koło mechatroniczne od drugiego semestru 2h/tygodniowo

Marcelina Justek - poniedziałek 8:00 s.106, wtorek 8:00 s. 106, piątek 8:00 s. 018

Krzysztof Smugała - piątek 14:15, pod pokojem nauczycielskim

Michał Ślebioda - poniedziałek 14:15, sala 018, piątek 16:00, sala 207

Marcin Kisielweski - piątek 14:20 sala 106

KONSULTACJE NAUCZYCIELI PRZEDMIOTÓW OGÓLNOKSZTAŁĄCYCH w I SEM. 2017/18

MATEMATYKA

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

BARBARA ZAKRZEWSKA

         

BEATA KLOSKOWSKA

Zajęcia dla klas I:

8:00-8:45, s. 301

kl. IV a:

10:50-11:35, s. 204,

     

8:00-8:45, s. 302

BARBARA PTAK

13:30-14:15, s. 302, kl. III a

 

8:00-8:45, s. 302, kl. Ia

13:30–14:15 s. 302, II l

8:00–8:45 s. 302, kl. IV b, IV Lu, III s, II c

10.50–11.35, s.302, kl. IV b

Przygotowanie do konkursów:          8:00–9:35, s. 302

10.50–11.35,  s.302, kl IV lu

KRZYSZTOF RESZKA

         

MONIKA SZCZEPKOWSKA

8:00-8:45, s. 018 rewalidacja

15:05-15:50, s. 303 rozszerzenie

 

8:50-9:35, s. 303 kl. IV l

8:00-8:45, s. 303, kl. IV c

15:05-15:50, s. 303

PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

DOROTA PIEGAT-HEDESZYŃSKA

Po wcześniejszym umówieniu się z klasą.

MAŁGORZATA ŚRODA

15:15-16:00, s. 111

   

8:00-8:45, s. 101

 

ANNA WRÓBLEWSKA

       

8:50-9:35, s. 308

SZKOLNY KLUB WOLONTARIUSZA:

(wg potrzeb)

ŻANETA OBOLEWICZ

15:05-15:50

       

JĘZYK POLSKI

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

MARTA BURZYŃSKA

       

14:20-15:05, s. 302

KOŁO DZIENNIKARSKIE:

15:05-15:50

(raz w miesiącu)

IWONA CHWEDCZUK-LESIAK

 

8:00-8:45, s. 201

 

8:00-8:45, s. 201

 

AGATA MURASZKO

     

8:00-8:45, s. 202

8:00-8:45, s. 202

ANNA TWARDOWSKA

 

7:30-8:30, s.205

     

JĘZYK ANGIELSKI

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

PRZEMYSŁAW JAKUBOWSKI

 

8:00-8:45, s. 103

 

15:10-15:55, s. 103

 

MAGDALENA GŁOWIŃSKA

8:00-8:45, s. 014

8:50-9:35, s. 014

     

RENATA LEWANDOWSKA

14:15-15:00, s. 205 a

     

9:45-10:30, s. 205a

JUSTYNA LUPA

8:00-8:45, s. 208

8:00-8:45, s. 208

     

MAGDALENA PACHOLSKA

8:00-8:45, s. 011

 

8:00-8:45, s. 309

   

GRZEGORZ STARZECKI

8:00-8:45, s. 309

   

15:15-16:00, s. 309

 

 


JĘZYK NIEMIECKI

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

ELŻBIETA GUZIŃSKA

 

16:00-16:45, s. 307

 

8:00-8:45, s. 307

 

LIDIA MIELNICZUK

   

15:10-15:55, s. 011

 

13:30-14:15, s. 011

ANNA SADOWSKA-KRAŚNICKA

   

08:00-08:45, s. 201

   

BOŻENA WOCIAL-STEFAŃSKA

       

15:10-15:55, s. 003

WYCHOWANIE FIZYCZNE

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

PIOTR GRZEBIENIAK

14:20 – 15:50

siatkówka

       

LIDIUSZ KAZIOR

     

16:00 – 16:45

należy wcześniej się umówić

 

ANDRZEJ LICHODZIJEWSKI

16:00-17:30

piłka ręczna, siłownia, ścianka wspinaczkowa

       

MARCIN MAZGIS

   

15:30-16:00

koszykówka

   

ŁUKASZ SCHULZ

       

16:00-17:30

piłka nożna, ścianka wspinaczkowa

RADOSŁAW WIŚNIEWSKI

       

15:00-15:50

piłka nożna

ELŻBIETA ZIĘCIAK

   

Koło Tańca 15:15

sala taneczna („lustrzanka)

   

PEDAGODZY

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

EWA WARMBIER

   

9:00-10:00

   

AGNIESZKA WYWIAŁ

   

14:00-15:00

   

JUSTYNA SURMACZ

     

8:00-9:00

 

AGNIESZKA RACH-TOMASZEWSKA

15:15-16:00, s.

       

HISTORIA/WOS

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

IGOR KUC-MIKŁASZEWICZ

   

15:15-16:00

   

KRZYSZTOF SMUGAŁA

       

14:15-15:00

TOMASZ SZUMIŁO

8:00-8:45

 

15:15-16:00

   

mechanikYT

Mapa rewitalizacji miasta Słupska

mapa rewitalizacji

Współpraca