foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
59 842 48 31
sekretariat@mechanik.slupsk.pl

       

baner podreczniki galeria baner rekrutacja 2021/2023 plan lekcji BK 

konsultacje i kola matura dla rodzicow kuznia logo sow2

Plakat reklamujący plebiscytGłosowanie sms-owe i internetowe rusza już 25.10.2022r. (wtorek).
 
Plebiscyt jest co roku organizowany przez "Dziennik Bałtycki" i "Głos Pomorza".
 
Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych w Słupsku został nominowany do tytułu SZKOŁA ROKU 2022 w kategorii:  SZKOŁA PONADPODSTAWOWA,
 
Do tytułu NAUCZYCIEL ROKU 2022 w kategorii NAUCZYCZYCIEL SZKOŁY PONADPODSTAWOWEJ nominowani zostali:
- Pan Marcin Kisielewski,
- Pan Przemysław Jakubowski.
 
Nominacje w plebiscycie są zgłaszane przez uczniów i rodziców oraz pozostałych czytelników obu gazet.
 
Listę nauczycieli, dyrektorów i placówek edukacyjnych nominowanych do nagród zostanie opublikowana we wtorek, 25 października. Tego dnia rozpocznie się głosowanie.
 
Nagrody dla nauczycieli zostaną przyznane w pięciu kategoriach. Laureaci wśród nauczycieli przedszkola, klas 0-III i klas IV-VIII szkoły podstawowej oraz tych, którzy uczą młodzież w szkołach ponadpodstawowych, zostaną najpierw wybrani osobno w miastach i powiatach naszego województwa. Później wojewódzki finał plebiscytu wyłoni najlepszych w naszym regionie.
 
Podobnie będzie z nagrodami w kategoriach Przedszkole Roku i Szkoła Roku. Najpierw zostaną one przyznane osobno w miastach i powiatach, a później laureaci awansują do wojewódzkiego finału.
 
Głosowanie na nauczycieli akademickich, dyrektorów placówek oświatowych, szkoły językowe oraz wyższe uczelnie będzie prowadzone w jednym etapie, w skali całego województwa.
 
Laureaci z naszego województwa w każdej kategorii plebiscytu awansują do ogólnopolskiego finału, w którym zostaną przyznane główne nagrody i tytuły Nauczyciel Roku Polski, Dyrektor Placówki Edukacyjnej Roku Polski, Przedszkole Roku Polski, Szkoła Roku Polski,Szkoła Językowa Roku Polski oraz Uczelnia Roku Polski. Uroczyste wręczenie statuetek i głównych nagród finansowych odbędzie się wiosną 2023 roku podczas uroczystej wielkiej gali na Zamku Królewskim w Warszawie.
 
JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE NOMINACJE!!!
 
LINK DO ZASAD PLEBISCYTU:

https://dziennikbaltycki.pl/plebiscyt-edukacyjny-zglos-swoich-kandydatow-do-nagrod-dla-nauczycieli-dyrektorow-oraz-przedszkoli-i-szkol/ar/c5-16897427

Skan nominacji do nagrody dla M. Kiśla Skan nominacji do nagrody dla J. Jakubowskiego

Skan nominacji do nagrody dla szkoły

Kierunki w klasach na rok 2022/2023

moodle logo

SKARGI

mechanikYT

TikTok mechanika

Współpraca

Logo Kospel
Logo OptiNav Sp. z o.o.