foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
59 842 48 31
sekretariat@mechanik.slupsk.pl

podreczniki galeria rekrutacja20 plan lekcjiBK 

konsultacje i kola matura klub rodzicow kuznia logo sow2

Uczniowie z klasy policyjnej słupskiego „Mechanika” zakończyli cykl zajęć w słupskiej Szkole Policji.

Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych od kilku lat współpracuje ze Szkołą Policji na podstawie porozumienia mającego kształtować postawy obywatelskie i umiejętności w zakresie organizacji bezpieczeństwa.

Uczniowie klas o profilu policyjnym uczestniczyli w zajęciach z zakresu bezpieczeństwa i techniki posługiwania się bronią krótką. W obiektach Zakładu Wyszkolenia Strzeleckiego w pierwszej kolejności uczniowie zdobyli niezbędną wiedzę, która ma bezpośredni wpływ na bezpieczne prowadzenie strzelań oraz podstawy celnego strzelania.

Nauka ta zaowocowała w późniejszych spotkaniach bardzo dobrymi wynikami uzyskanymi podczas ćwiczeń praktycznych.
Opanowana prawidłowa postawa strzelecka, praca na języku spustowym czy odpowiednie zgrywanie przyrządów celowniczych dały efekt w postaci przestrzelin o bardzo dobrym skupieniu i wysokich rezultatach punktowych.

Uczniowie poza zajęciami strzeleckimi budowali również swoją postawę etyczną i moralną, gdyż mieli mocno akcentowany charakter wykorzystania broni w służbie policyjnej. Uczestnicy wykazali się również dużą samodyscypliną i mocnym zaangażowaniem w trakcie prowadzonych szkoleń.

Kontakt z policjantami z pewnością w przyszłości zaowocuje zwiększeniem zainteresowania służbą w Policji wśród uczniów i propagowaniem pozytywnego wizerunku policjanta jak i całej formacji policyjnej w środowisku młodzieżowym.

OBEJRZYJ FOTOGALERIĘ POD LINKAMI:

http://slupsk.szkolapolicji.gov.pl/.../89017,Strzelanie-mecha...

https://twitter.com/SP_Slupsk/status/1070321861219766272...

SKARGI

mechanikYT

Mapa rewitalizacji miasta Słupska

mapa rewitalizacji

Współpraca