foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
59 842 48 31
sekretariat@mechanik.slupsk.pl

podreczniki galeria rekrutacja20 plan lekcjiBK 

konsultacje i kola matura klub rodzicow kuznia logo sow2

clayW czwartek 7.03.2019r., po raz kolejny gościiśmy w naszej szkole żołnierzy ze Stanów Zjednoczonych stacjonujących przy tarczy antyrakietowe w Redzikowie, którzy przybyli do szkoły pod dowództwem Command Senior Chief'a CLAYTON'A L. ALEK-FINKELMAN'A.
 
Pan C.L. Alek-Finkelman poprowadził kolejne, wyjątkowe zajęcia speakingowe. Przez 45 minut lekcji uczniowie dyskutowali z nim oraz z 7 pozostałymi żołnierzami i żołnierkami na praktycznie wszystkie tematy. Całość zajęć odbyła się oczywiście wyłącznie w języku angielskim.
 
Dzisiejsze spotkanie miało również charakter osobisty ponieważ pan Clayton kończy swoją służbę w Polsce z końcem marca i dzisiaj żegnał się z nami, a my z nim. Wspólnie wspominaliśmy nasze doświadczenia i wrażenia.
 
Jesteśmy wdzięczni za poświęcony nam przez miniony rok czas. Za Pana ogromne zaangażowanie w zbliżenie się kultur polskiej i amerykańskiej, za przekazanie nam ciekawej wiedzy o Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej i nie tylko, za ciekawe konwersacje po angielsku i przede wszystkim chcemy Panu podziękować za to, że jest Pan tak otwartym i pozytywnym człowiekiem, który chce budować porozumienie i pomóc się rozwijać młodzieży.
 
Pan Command Senior Chief C.L. ALEK-FINKELMAN'A przygotował również z żołnierzami niespodziankę dla nas i obdarowali uczniów naszej szkoły sporym zapasem materiałów biurowych i papierniczych, które na pewno się nam bardzo przydadzą.
 
Dziękujemy :-)
 

SKARGI

mechanikYT

Mapa rewitalizacji miasta Słupska

mapa rewitalizacji

Współpraca