foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
59 842 48 31
sekretariat@mechanik.slupsk.pl

podreczniki galeria rekrutacja21 plan lekcji BK 

konsultacje i kola matura dla rodzicow kuznia logo sow2

OBEJRZYJ PIERWSZE ZDJĘCIA!!!

10 maja 2019r. MECHANIK otworzył swoje wrota dla wszystkich zainteresowanych. Szczególnie dziękujemy za przybycie gimnazjalistom i uczniom 7 - 8 klas szkoły podstawowej!

Każda sala lekcyjna MECHANIKA prezentowała się wybitnie. Wspaniali uczniowie i uczennice naszej szkoły opowiadali gościom PIKNIKU z MECHANIKIEM 2019r. jej historię, oprowadzali po szkole, częstowali wybornymi smakołykami (domowymi ciastami, kiszonkami przygotowanymi przez Klub Kisicieli i Pana Marcina Kisielewskiego) i przede wszystkim profesjonalnie odpowiadali na wszystkie pytania kandydatów do szkoły i ich rodziców.

Furorę zrobiły wszystkie stanowiska przedmiotów zawodowych przygotowane wspólnie przez uczniów i nauczycieli.

 

Pokazy naszych profili - wojskowego, morskiego, strażackiego, policyjnego, lotniczego cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Można było obejrzeć szkolne pracownie, sprzęt, symulatory jazdy samochodem osobowym i samochodem ciężarowym. Udostępnione zostały pracownie mechatroniczne i logistyczne. Zainteresowani mogli wykonać wydruk 3D oraz zaprogramować i złożyć robota. 
Było też mnóstwo innych, ciekawych wydarzeń, m.in.: pokaz sprzętu i umundurowania wojskowego, pokaz budowy robotów, pokazy sztuk walki zaś odważni mogli wypróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej. Prezentacja samoobrony była bezbłędna, oszałamiająca swym kunsztem i techniką!!! Pokaz taneczny wywołał euforię zgromadzonych i przeniósł wszystkich w sferę finału Tańca z gwiazdami ;-)

Dziękujemy naszym przyjaciołom "Mechanika" z Policji, Wojska Polskiego, Straży Pożarnej, Zespołu Placówek Oświatowych oraz wszystkim pozostałym za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu niezliczonych i arcyciekawych pokazów!!!

Dziękujemy Pani Beacie Kloskowskiej, która czuwała nad organizacją całej tej ogromnej imprezy oraz wszystkim zaangażowanym w nią uczniom, rodzicom i nauczycielom :-) 
No a smak i zapach tej grochówki będzie nas prześladował miesiącami :-)

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z WIELKIEGO PIKNIKU Z MECHANIKIEM 2019!

Już niedługo więcej zdjęć i filmik z pikniku.

 

GP24 o Pikniku z Mechanikiem 2019!

Zachęcamy do przeczytania artykułu i obejrzenia zdjęć!

https://gp24.pl/piknik-w-slupskim-mechaniku-dla-…/…/35745101

 

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZA ROK NA KOLEJNĄ EDYCJĘ PIKNIKU Z MECHANIKIEM!

 

moodle logo

SKARGI

mechanikYT

Mapa rewitalizacji miasta Słupska

mapa rewitalizacji

Współpraca

//poczatek widgetu dostepności //koniec widgetu dostępności