foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
59 842 48 31
sekretariat@mechanik.slupsk.pl

podreczniki galeria rekrutacja21 plan lekcji BK 

konsultacje i kola matura dla rodzicow kuznia logo sow2

222Są miłośnikami podróży, są fanatykami przygód, potrafią marzyć! Tak to właśnie oni!!!
 
Słupscy harcerze z 67 Wędrowniczej Drużyny Harcerskiej (do której należą również uczniowie Mechanika) od 2017r. planują i realizują jedno ze swoich największych marzeń - zdobycie tzw. "Korony Europy".
 
Właśnie wrócili po zakończonym sukcesem II etapie swojego projektu - zdobyli najwyższego szczytu kontynentalnej Hiszpanii (3478 m.n.p.m.) - Mulhacén. Leży on w paśmie Sierra Nevada na południu Półwyspu Iberyjskiego.
 
Ich postępy możecie śledzić na fanpage'u "Pod wiatr po Koronę Europy", o tu:
 
Przygotowania do ich wypraw trwają cały czas od jesieni 2017 r. Składają się na nie nasze po Pomorzu i w górach, szkolenia, które regularnie przechodzą - ratownicze, survivalowe, a nawet łucznicze czy knifemaker'skie.
Są to również spotkania z alpinistami, podróżnikami, ludźmi, którym dużą część życia wypełnia wędrówka, którzy są aktywni - tak jak aktywni chcą być i są Harcerze z 67 Wędrowniczej Drużyny Harcerskiej.
 
Jesteście ludźmi z pasją. Niech nigdy Was nie opuszcza. Nie bójcie się marzyć dalej. Nie bójcie się spełniać marzeń. Jesteśmy z Was dumni i trzymamy kciuki za kolejne szczyty z Korony Europy!

moodle logo

SKARGI

mechanikYT

Mapa rewitalizacji miasta Słupska

mapa rewitalizacji

Współpraca

//poczatek widgetu dostepności //koniec widgetu dostępności