foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
59 842 48 31
sekretariat@mechanik.slupsk.pl

podreczniki galeria rekrutacja20 plan lekcji BK 

konsultacje i kola matura dla rodzicow kuznia logo sow2

jak byc ekoZ okazji obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu w dniu 16.09.2019 r. zaplanowany jest przejazd rowerowy, otwarcie wystawy plenerowej na ul. Nowobramskiej i na Starym Rynku oraz piknik dla mieszkańców na Bulwarze Popiełuszki. Akcja ma na celu propagować aktywną mobilność i warto skierować ją do dzieci i młodzieży, dlatego też prosimy o pomoc w zaangażowaniu do niniejszego przedsięwzięcia uczniów szkół miejskich i przekazanie poniższej informacji do dyrekcji placówek celem jej rozpowszechnienia w gronie rodziców i uczniów.

"W imieniu Pani Krystyny Danileckiej-Wojewódzkiej - Prezydentki Miasta Słupska, serdecznie zapraszam wszystkich rodziców i uczniów do aktywnego udziału w akcji "Jesteśmy Ekomobilni" związanej z obchodami 17 edycji Tygodnia Zrównoważonej Mobilności Miejskiej.

 

Zachęcamy do przesyłania zdjęć przedstawiających mieszkańców poruszających się w sposób aktywny: na rowerze, hulajnodze, rolkach, deskorolce, wrotkach, itp. Najlepsze spośród nadesłanych fotografii w dn. 16.09.19 r. zostaną zaprezentowane na wystawie plenerowej na ul. Nowobramskiej oraz na Starym Rynku.

Dodatkowo serdecznie zapraszamy do udziału w przejażdżce rowerowej z Panią Prezydent - ruszamy o godz. 13.00 spod miejskiego ratusza, skąd udamy się na otwarcie wystawy, a następnie na piknik organizowany przez CIO w Słupsku na Bulwarze Popiełuszki (koło Baszty Czarownic).

Zachęcamy również wszystkich do zaangażowania w Dzień bez Samochodu i porzucenia w dn. 22.09.19 r. samochodu na rzecz miejskiej komunikacji zbiorowej - autobusy, jak co roku, będą w tym dniu darmowe. Liczymy na Państwa zaangażowanie."

moodle logo

SKARGI

mechanikYT

Mapa rewitalizacji miasta Słupska

mapa rewitalizacji

Współpraca