foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
59 842 48 31
sekretariat@mechanik.slupsk.pl

podreczniki galeria rekrutacja21 plan lekcji BK 

konsultacje i kola matura dla rodzicow kuznia logo sow2

SŁUPSKI ZESPÓŁ MORALEZ Z WOKALISTĄ Z MECHANIKA - GRZEGORZEM KOTECKIM z 3CT - WYDAŁ PIERWSZY OFICJALNY SINGIEL!!!!  
 
Vincent Vega to pierwszy oficjalny Singiel słupskiego zespołu młodzieżowego Moralez, który na lokalnej scenie ma się dobrze blisko 2 lata.
,,Zespół M'' przeszedł niemałą metamorfozę na przełomie czerwca i lipca, kiedy to zmienili grany przez siebie gatunek muzyczny Nu Metal na Rap oraz zaczęli tworzyć w języku polskim. Po drodze, zdążyli wypuścić kilka utworów,,dissów'' takich jak ,,Days After Rodeo'' lub ''Muzyka Zdenerwowanaaaaa''.
 
Dzisiaj, tj 13.02.2020r., swoją premierę ma utwór Vincent Vega, przy którego procesie tworzenia i udoskonalania, nie tylko brał udział sam zespół, ale i Osso Studio z Gdańska, które zmixowało i zmasterowało piosenkę.
 
Utwór nie ma specjalnie wybitnego przekazu. Motyw przewodni brzmi: Nazwę się Vincent Vega, a mój obiekt westchnień to Mia Wallace. Jest to nawiązanie do kultowego filmu Quentina Tarantino ,,Pulp Fiction'', w którym głównymi bohaterami są właśnie Vincent (John Travolta) oraz Mia (Uma Thurman).
 
Tekst (choć prosty) zawiera sporo metafor i nawiązań do muzyki innych twórców takich jak: Tame Impala, Pezet, Nirvana, Madonna albo Dawid Podsiadło. Wokalista zespołu - uczeń klasy 3cT: Grzegorz Kotecki zawarł, również wzmianki o ważnych osobach w kulturze (Van Gogh, Andy Warhol), dwa wersy poświęcone filmowi ,,Lady Bird'' (2017 rok), parę porównań do bóstw greckich, czy też nawiązanie do gry ,,Minecraft''. To wszystko i wiele więcej można usłyszeć w trzy minutowej piosence, o której brzmienie i kompozycje zadbali: basista Daniel Szmigiero i perkusista Filip Borowski, a za całą produkcję i okładkę singla odpowiedzialna była Wiktoria Kowal.
 
Link do fanpage'a Zespołu MORALEZ:
 
 

moodle logo

SKARGI

mechanikYT

Mapa rewitalizacji miasta Słupska

mapa rewitalizacji

Współpraca

//poczatek widgetu dostepności //koniec widgetu dostępności