foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
59 842 48 31
sekretariat@mechanik.slupsk.pl

podreczniki galeria rekrutacja21 plan lekcji BK

konsultacje i kola matura dla rodzicow kuznia logo sow2

Mechanik Maszyn
Miejsce pracy: Duninowo k/Ustki

Wymagania:
·        mile widziane wykształcenie kierunkowe
·        mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
·        zaangażowanie i motywacja

Zadania:
·        dbałość o właściwą eksploatację maszyn, urządzeń i przyrządów
·        prowadzenie regularnej konserwacji i remontów maszyn
·        reagowanie na awarie i podejmowanie niezbędnych napraw
·        bieżące raportowanie postępów wykonywanych prac

Oferujemy:

·        pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
·        stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
·        szerokie możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń
·        własny, stały punkt medyczny z ofertą lekarzy specjalistów
·        ubezpieczenie grupowe
·        świadczenia socjalne
·        karty multisport

W temacie listu proszę wpisać „Mechanik Maszyn - Duninowo”
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w aplikacji CV przez Mowi Poland S.A. z siedzibą w Duninowie w celu włączenia do prowadzonych aktualnie i w przyszłości procesów rekrutacyjnych, zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, że Administratorem moich danych osobowych jest Mowi Poland S.A z siedzibą w Duninowie 39. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Zostałem/am poinformowany/a, że mam też prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: rodo(at)mowi.com. Zostałem/am poinformowany/a, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Mowi Poland S.A. do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę poprzez wysłanie stosownej prośby na adres rodo(at)mowi.com "

SKARGI

mechanikYT

Mapa rewitalizacji miasta Słupska

mapa rewitalizacji

Współpraca

Logo Kospel
Logo OptiNav Sp. z o.o.
//poczatek widgetu dostepności //koniec widgetu dostępności