foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
59 842 48 31
sekretariat@mechanik.slupsk.pl

baner podreczniki galeria baner rekrutacja 2021/2023 plan lekcji BK

konsultacje i kola matura dla rodzicow kuznia logo sow2

perspektywy 2022 technikum srebro

librus

logo cke
portal edukacyjny

Baner CMI

maly plakat EFS poziom A3 Supsk

projekt uczesie dobrze nauczac maly

Projekt zdalna szkola

Erasmus

Power

szkola z klasa

sus

Mechanik Maszyn
Miejsce pracy: Duninowo k/Ustki

Wymagania:
·        mile widziane wykształcenie kierunkowe
·        mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
·        zaangażowanie i motywacja

Zadania:
·        dbałość o właściwą eksploatację maszyn, urządzeń i przyrządów
·        prowadzenie regularnej konserwacji i remontów maszyn
·        reagowanie na awarie i podejmowanie niezbędnych napraw
·        bieżące raportowanie postępów wykonywanych prac

Oferujemy:

·        pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
·        stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
·        szerokie możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń
·        własny, stały punkt medyczny z ofertą lekarzy specjalistów
·        ubezpieczenie grupowe
·        świadczenia socjalne
·        karty multisport

W temacie listu proszę wpisać „Mechanik Maszyn - Duninowo”
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w aplikacji CV przez Mowi Poland S.A. z siedzibą w Duninowie w celu włączenia do prowadzonych aktualnie i w przyszłości procesów rekrutacyjnych, zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, że Administratorem moich danych osobowych jest Mowi Poland S.A z siedzibą w Duninowie 39. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Zostałem/am poinformowany/a, że mam też prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: rodo(at)mowi.com. Zostałem/am poinformowany/a, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Mowi Poland S.A. do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę poprzez wysłanie stosownej prośby na adres rodo(at)mowi.com "

Kierunki w klasach na rok 2022/2023

SKARGI

mechanikYT

Mapa rewitalizacji miasta Słupska

mapa rewitalizacji

Współpraca

Logo Kospel
Logo OptiNav Sp. z o.o.
//poczatek widgetu dostepności //koniec widgetu dostępności