foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
59 842 48 31
sekretariat@mechanik.slupsk.pl

podreczniki galeria rekrutacja20 plan lekcjiBK

konsultacje i kola matura klub rodzicow kuznia logo sow2

fiskars logoPrężnie rozwijająca się międzynarodowa firma produkcyjna
poszukuje pracownika  na stanowisko:

Pracownik Magazynu

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI NA STANOWISKU PRACY:
• przyjmowanie i rozładunek towarów,
• kompletowanie towaru według zamówień,
• dbałość o należyte składowanie i przechowywanie materiałów do produkcji,
• obsługa wózka widłowego,
• proste prace magazynowe,

od kandydata oczekujemy:
• uprawnienia na wózki widłowe,
• podstawowa znajomość obsługi komputera,
• chęć rozwoju zawodowego do stanowiska samodzielnego magazyniera,
• motywacja do pracy,
• sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,

proponujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji,
• motywujące wynagrodzenie,
• bogaty pakiet socjalny,
• możliwość rozwoju i szkoleń.

CV prosimy składać:

Administratorem danych jest Fiskars Polska sp. z o.o. . z siedzibą we Włynkówku, ul. Fińska 1, 76-200 Słupsk. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

SKARGI

mechanikYT

Mapa rewitalizacji miasta Słupska

mapa rewitalizacji

Współpraca