podreczniki galeria rekrutacja21 plan lekcji BK

konsultacje i kola matura dla rodzicow kuznia logo sow2

Słupski Mechanik (ZSMiL) podpisał porozumienie o współpracy  z wojskiem amerykańskim

19 listopada 2020r., był wyjątkowym dniem dla słupskiej oświaty. Zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Zespołem Szkół Mechanicznych i Logistycznych im. inż. T. Tańskiego (słupskim „Mechanikiem”) i wojskiem amerykańskim stacjonującym w Redzikowie jako Naval Support Facility US Army.

Porozumienie o współpracy zostało podpisane przez dyrektora ZSMiL w Słupsku, Barbarę Zakrzewską i komandora Erica M. Williamsa, dowódcę NFS US Army w Redzikowie. Jego głównym celem jest przedłużenie bezterminowo współpracy, trwającej nieprzerwanie od lutego 2017, szczególnie w zakresie wymiany kulturowej, wymiany doświadczeń z zakresu wojskowości i rozwijania umiejętności językowych uczniów Mechanika.

Treść zawartego porozumienia o współpracy określa jej zakres, m.in.:

- regularne wizyty Marynarzy NSF Redzikowo na lekcjach z uczniami Szkoły w celu wzajemnego doskonalenia zdolności językowych oraz wymiany kulturowej,

- udział w oficjalnych uroczystościach oraz innych wydarzeniach odbywających się w szkole jak również w NSF Redzikowo,

- udział we wszelakich przedsięwzięciach mających na celu zacieśnienie stosunków pomiędzy szkołą a NSF Redzikowo,

- wsparcie działań prowadzonych w szkole w ramach profilu wojskowego.

Podpisanie porozumienia było również czasem, w którym żegnaliśmy się z Panem komandorem Williamsem. 8.12.2020r. następuje w bazie NSF Redzikowo zmiana dowództwa. W trakcie spotkania wymieniono również okolicznościowe pamiątkowe podarunki.

moodle logo

SKARGI

Logo Kospel
Logo OptiNav Sp. z o.o.