podreczniki1 galeria rekrutacja plan lekcjiBK

IMG 2791W ramach 4 dnia ŚWIATOWEGO TYGODNIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W MECHANIKU, pani Katarzyna Gomoracka z klasą 3 ST przygotowała dla uczniów naszej szkoły rozgrywki w grę Monopoly. W końcu przedsiębiorczość to również finanse osobiste, inwestycje, wyważone ryzyko...

Reprezentanci klas ostro ze sobą rywalizowali. W efekcie najlepszym graczem w Monopoly okazała się uczennica klasy 2 LT Aleksandra Piotrowska. Serdecznie GRATULUJEMY!!!!!

W międzyczasie samorząd szkolny i uczniowie klasy 3 ST uczestniczyli w spotkaniu z panem Radosławem Prasowskim, przedsiębiorcą ze Słupska (właścicielem biura podróży). Mamy nadzieję, że efektem tego spotkania będzie wycieczka szkolna.

Tak nam minął czwartek, natomiast w piątek będziemy się zastanawiać, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Zapraszamy!