podreczniki1 galeria rekrutacja plan lekcjiBK

Dzień 5 - ŚWIATOWEGO TYGODNIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI - jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Tak nam minął tydzień przedsiębiorczości w Mechaniku: gra miejska, START UP, spotkania z przedsiębiorcami, rozgrywki w Monopoly oraz dzisiaj...rozmowa kwalifikacyjna przedstawiona w niekonwencjonalnej, żartobliwej formie.

A wszystko to dzięki naszym mega zdolnym uczniom.
Oczywiście klasy 2lt I 3 st - dzięki za pomoc w organizacji tego tygodnia.

Za dzisiejszy dzień dziękuję szczególnie Karolinie Damaszke, Dominikowi Marquardtowi, Adamowi Hec, Alicji Gapińskiej I Weronice Wojtyniak a także uczniom klasy 4 LT, którzy wystąpili w filmach: Kacprowi Dojasiowi, Jarkowi Czeleniowi, Oli Grzybek, Natalii Puchalskiej, Beradetcie Dzięcioł i Kubie Kuczowi. Jesli kogoś pominęłam to przepraszam. Dziękuję, bez Was nie byłoby tego tygodnia.

Katarzyna Gomoracka