podreczniki1 galeria rekrutacja19 plan lekcjiBK

PIKNIKOWA DEKADENCJA Z "MECHANIKIEM" .05.2018r.
POWALIŁA DZISIAJ WSZYSTKICH NA KOLANA!!!

11 maja nasza szkoła otworzyła swoje wrota dla wszystkich zainteresowanych. Szczególnie dziękujemy za przybycie gimnazjalistom i uczniom 7 klas szkoły podstawowej!
Każda klasa w naszej szkole prezentowała, częstowała, opowiadała i oprowadzała po szkole.
Furorę zrobiły wszystkie stanowiska przedmiotów zawodowych przygotowane wspólnie przez uczniów nauczycieli.

Pokazy naszych profili - wojskowego, morskiego, strażackiego, policyjnego cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. A pokazy musztry i samoobrony były bezbłędne i oszałamiające swym kunsztem i techniką!!!
Dziękujemy wszystkim naszym przyjaciołom "Mechanika" z Policji, Wojska Polskiego, Straży Pożarnej oraz wszystkim pozostałym za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu niezliczonych i arcyciekawych pokazów!!!
Dziękujemy Pani Beacie Kloskowskiej, która czuwała nad organizacją całej tej ogromnej imprezy oraz wszystkim zaangażowanym w nią uczniom, rodzicom i nauczycielom :-)
No a smak i zapach tej grochówki będzie nas prześladował miesiącami :-)

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z WIELKIEGO PIKNIKU Z MECHANIKIEM, autorstwa naszego niezrównanego Pana Grzegorza Starzeckiego.