podreczniki2122 galeria baner rekrutacja 2021/2023 plan lekcji BK

portal edukacyjny

Baner CMI

maly plakat EFS poziom A3 Supsk

projekt uczesie dobrze nauczac maly

Projekt zdalna szkola

Power

szkola z klasa

sus

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2017_18/Nowe_porozumienie oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

DSC 2182.JPG 9UCZNIOWIE SŁUPSKIEGO MECHANIKA 4 RAZY W ROKU WYPŁYNĄ W REJS NA JACHCIE GULIWER

18 maja 2018 roku w Urzędzie Miasta Słupsk zostało podpisane porozumienie o współpracy, które ma budować nowe i wzmocnić już istniejące elementy współpracy na rzecz propagowania rozwoju żeglarstwa, edukacji morskiej, szczególnie młodzieży, kultywując chlubne tradycje marynarskie i żeglarskie Polski. Podmioty porozumienia pragną stworzyć młodzieży piękną, interesującą alternatywę dla spędzania wolnego czasu i rozwijania nowych pasji.

Głównym elementem porozumienia jest stworzenie młodzieży słupskiego Mechanika możliwości pogłębiania swoich pasji żeglarskich. Cztery razy w roku grupy po czterech uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych i Logistycznych będą brały udział w rejsie na jachcie Guliwer. Uczniowie dzięki porozumieniu otrzymają pełne finansowanie przedsięwzięcia, tj.: dojazdów, samego rejsu, utrzymania w trakcie rejsu.

Porozumienie zostało zawarte pomiędzy Miastem Słupsk, Zespołem Szkół Mechanicznych i Logistycznych im. inż. T. Tańskiego a Panem Krzysztofem Grzylińskim Prezesem Zarządu i współwłaścicielem firmy Ekowat Wind, Panem Krzysztofem Rosińskim, właścicielem Multi Finance Service (Partnera Franczyzowego mBanku S.A.) oraz Armatorem s/y Guliwer reprezentowanym przez Pawła Mackiewicza.

Nowo pozyskani partnerzy ZSMiL (popularnego słupskiego Mechanika) podkreślają fakt, że motorem napędowym ich hojnego wsparcia dla zainteresowań i pasji uczniów jest przede wszystkim troska o rozwój młodych ludzi zainteresowanych żeglarstwem oraz chęć “oddania tego, co sami od losu otrzymali”. W związku z tym, że są ludźmi sukcesu, chcą się dzielić nim z innymi.

Wierzymy, że ten program może stać się wspaniałym impulsem do dalszego rozwoju edukacji żeglarskiej i morskiej oraz nowych, innowacyjnych form edukacji uczniów Mechanika.
{gallery rows=5 cols=2}2017_18/Nowe_porozumienie/{/gallery}

Kierunki w klasach na rok 2022/2023

moodle logo

SKARGI