foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
59 842 48 31
sekretariat@mechanik.slupsk.pl

       

podreczniki2122 galeria baner rekrutacja 2021/2023 plan lekcji BK 

konsultacje i kola matura dla rodzicow kuznia logo sow2

perspektywy 2022 technikum srebro

librus

logo cke
portal edukacyjny 

Baner CMI

maly plakat EFS poziom A3 Supsk

projekt uczesie dobrze nauczac maly

Projekt zdalna szkola

logo

Erasmus 

Power

 

szkola z klasa

sus

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2017_18/Nowe_porozumienie oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2017_18/Nowe_porozumienie oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

DSC 2182.JPG 9UCZNIOWIE SŁUPSKIEGO MECHANIKA 4 RAZY W ROKU WYPŁYNĄ W REJS NA JACHCIE GULIWER
 
18 maja 2018 roku w Urzędzie Miasta Słupsk zostało podpisane porozumienie o współpracy, które ma budować nowe i wzmocnić już istniejące elementy współpracy na rzecz propagowania rozwoju żeglarstwa, edukacji morskiej, szczególnie młodzieży, kultywując chlubne tradycje marynarskie i żeglarskie Polski. Podmioty porozumienia pragną stworzyć młodzieży piękną, interesującą alternatywę dla spędzania wolnego czasu i rozwijania nowych pasji.
 
Głównym elementem porozumienia jest stworzenie młodzieży słupskiego Mechanika możliwości pogłębiania swoich pasji żeglarskich. Cztery razy w roku grupy po czterech uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych i Logistycznych będą brały udział w rejsie na jachcie Guliwer. Uczniowie dzięki porozumieniu otrzymają pełne finansowanie przedsięwzięcia, tj.: dojazdów, samego rejsu, utrzymania w trakcie rejsu.
 
Porozumienie zostało zawarte pomiędzy Miastem Słupsk, Zespołem Szkół Mechanicznych i Logistycznych im. inż. T. Tańskiego a Panem Krzysztofem Grzylińskim Prezesem Zarządu i współwłaścicielem firmy Ekowat Wind, Panem Krzysztofem Rosińskim, właścicielem Multi Finance Service (Partnera Franczyzowego mBanku S.A.) oraz Armatorem s/y Guliwer reprezentowanym przez Pawła Mackiewicza.
 
Nowo pozyskani partnerzy ZSMiL (popularnego słupskiego Mechanika) podkreślają fakt, że motorem napędowym ich hojnego wsparcia dla zainteresowań i pasji uczniów jest przede wszystkim troska o rozwój młodych ludzi zainteresowanych żeglarstwem oraz chęć “oddania tego, co sami od losu otrzymali”. W związku z tym, że są ludźmi sukcesu, chcą się dzielić nim z innymi.
 
Wierzymy, że ten program może stać się wspaniałym impulsem do dalszego rozwoju edukacji żeglarskiej i morskiej oraz nowych, innowacyjnych form edukacji uczniów Mechanika.
{gallery rows=5 cols=2}2017_18/Nowe_porozumienie/{/gallery}

Kierunki w klasach na rok 2022/2023

moodle logo

SKARGI

mechanikYT

Mapa rewitalizacji miasta Słupska

mapa rewitalizacji

Współpraca

Logo Kospel
Logo OptiNav Sp. z o.o.
//poczatek widgetu dostepności //koniec widgetu dostępności