podreczniki2122 galeria baner rekrutacja 2021/2023 plan lekcji BK

portal edukacyjny

Baner CMI

maly plakat EFS poziom A3 Supsk

projekt uczesie dobrze nauczac maly

Projekt zdalna szkola

Power

szkola z klasa

sus

20180920 102737

20 września uczniowie klasy 2bT o profilu technik mechanik wraz z wychowawczynią Beatą Drobkiewicz zwiedzali zakład produkcyjny Plasmet w Widzinie.

PLASMET jest wyspecjalizowaną w produkcji wyrobów metalowych dla przemysłu motoryzacyjnego. Dodatkowo zajmuje się produkcją tłoczników, narzędzi kontrolnych (sprawdzianów) oraz prototypów. Wyroby Plasmetu w postaci pojedynczych elementów lub podzespołów wykonywane są głównie z blach i taśm stalowych, aluminiowych, rur oraz z prętów stalowych w procesach tłoczenia, gięcia, spawania i zgrzewania.

Chłopcy zapoznali się ze specyfikacją i logistyką zakładu. Poznali działy przygotowania produkcji detali dla przemysłu samochodowego. Dowiedzieli się o tłoczeniu metodą transferową. Zwiedzili również magazyny zakładu, dział narzędziowni i spawalnie.

Kierunki w klasach na rok 2022/2023

moodle logo

SKARGI

Logo Kospel