foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
59 842 48 31
sekretariat@mechanik.slupsk.pl

podreczniki galeria rekrutacja20 plan lekcji BK 

konsultacje i kola matura dla rodzicow kuznia logo sow2

PRZEDMIOTY OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Język polski

  • Marta Burzyńska:
    - poniedziałek 8:00-8:45, 15:05-15:50
    - wtorek 15:05-15:50
    - czwartek 15:05-15:50

  • Iwona Chwedczuk-Lesiak
    - poniedziałek 7:30-8:00, sala 201
    - środa 7:30-8:00, sala 201
    - czwartek 7:30-8:00, sala 201

  • Agata Muraszko
    - poniedziałek 8:00-8:45, sala 202
    - wtorek 15:05-15:50, sala 202

  • Anna Twardowska
    - wtorek od 7:45 dla klas IV C i IV L, ZPO
    - czwartek 7:15-7:45, sala 205

Język angielski

  • Agnieszka Dąbrowska
    - poniedziałek- 15:10-15:55, sala 103
    - czwartek 14:20-15:05, sala 103

  • Renata Lewandowska
    - pon.-pt. 7:20-8:00, sala 103

  • Justyna Lupa
    - poniedziałek 15:05-15:50, sala 208
    - czwartek 14:15-15:00, sala 208

  • Magdalena Pacholska
    - wtorek 8:00-8:45 dla klas I-III, sala 205 A
    - piątek 8:00-8:45 dla maturzystów, sala 205 A

  • Grzegorz Starzecki
    - wtorek 8:00-8:45
    - piątek 14:20-15:05, sala 309

Język niemiecki

  • Elżbieta Guzińska
    - pon., śr., czw. 7:30-8:00, sala 307

  • Lidia Mielniczuk
    - środa 10:50-11:35, 13:25-14:10, sala 011
    - piątek 13:25-14:10

  • Bogusława Rydzewska
    - wtorki 14:20-15:05, sala 003
    - czwartki13:30-14:15, sala 003

Matematyka

  • Beata Kloskowska
    - poniedziałek 12:40-13:25, sala 301, konsultacje dla IV A
    - środa 8:00-8:45, sala 301 – wzmacnianie umiejętności matematycznych
    terminy dodatkowe do uzgodnienia

  • Anna Piechowska
    - czwartek 15:15-16:00, sala 103

  • Danuta Ptak
    - czwartek 14:15-15:00, sala 302
    - piątek 8:00-8:45, 13:30-14:15, sala 302

  • Monika Szczepkowska
    - poniedziałek 15:05-15:50, sala 303
    - wtorek 8:00-8:45 dla klasy IV B, sala 303
    - środa 8:00-8:45, sala 303, 8:50-9:35 dla klasy IV S

Przedmioty przyrodnicze

  • Alicja Gołębiowska
    - środa 15:05-15:50, sala 111 po uzgodnieniu z nauczycielem

  • Małgorzata Środa
    - wtorek 15:20-16:05
    - czwartek 8:00-8:45

  • Anna Wróblewska
    - środa 8:00-8:45, sala 308

Historia

  • Bogdan Barcikowski
    - czwartek 15:10-15:55, sala 304

Pedagodzy i psycholog (gabinet pedagoga)

  • Kinga Słomka
    - wtorek 8:00-12:00
    - środa 14:00-19:00
    - piątek 8:00-10:00

  • Justyna Surmacz
    - poniedziałek 15:00-16:00

  • Dariusz Warmbier
    - wtorek 15:00-17:00

  • Agnieszka Wywiał
    - piątek 15:00-17:00

Wychowanie fizyczne (sala gimnastyczna)

  • Piotr Grzebieniak
    - poniedziałek 15:10-15:55

  • Aneta Grzegorczyk
    - piątek 14:25-15:10

  • Andrzej Lichodzijewski
    - wtorek 15:00-15:45

  • Łukasz Schulz
    - wtorek 16:00-16:45

  • Radosław Wiśniewski
    - poniedziałek 15:10-15:55 (wg potrzeb)

moodle logo

SKARGI

mechanikYT

Mapa rewitalizacji miasta Słupska

mapa rewitalizacji

Współpraca

//poczatek widgetu dostepności //koniec widgetu dostępności