foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
59 842 48 31
sekretariat@mechanik.slupsk.pl

podreczniki galeria rekrutacja20 plan lekcji BK 

konsultacje i kola matura dla rodzicow kuznia logo sow2

KONSULTACJE/KOŁA/FAKULTETY/PPP

rok szkolny 2019/2020, semestr I

Imię i nazwisko

Forma konsultacji

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

Uwagi

Zakrzewska Barbara

Konsultacje

Wtorek

15:10

301

 

Jakubowski Przemysław

PPP – język angielski

PPP – język angielski

Wtorek

Środa

8:00

8:00

103

103

Klasa III c

Klasa III c

Barcikowski Bogdan

Konsultacje – historia, edb

Poniedziałek

15:30

101

 

Bikun Łukasz

Mediacje

W razie potrzeb

 

 

 

Burzyńska Marta

Konsultacje – język polski

KOŁO DZIENNIKARSKIE

Poniedziałek

 

Czwartek

15:10 (ew. 8:00)

 

14:15

 

 

Chwedczuk-Lesiak Iwona

Konsultacje – język polski

KOŁO TEATRALNE

Środa/czwartek

 

Wtorek

16 – 17

 

godziny różne

 

 

Dąbrowska Agnieszka

Konsultacje

Poniedziałek

Wtorek

Środa

8:00

15:05

15:05

Pokój nauczycielski

307

...

 

 

po ustaleniu z n-lem

Dragun Paweł

Konsultacje

Piątek

8:00

207

po ustaleniu z n-lem

Gołębiowska Alicja

Konsultacje

Środa

15:15

111

po ustaleniu z n-lem

Grzebieniak Piotr

 

Poniedziałek

15:15

SG1

po ustaleniu z n-lem

Grzegorczyk Aneta

Konsultacje

Piątek

13:40

SG

 

Guzińska Elżbieta

Konsultacje

Środa

Czwartek

15:05

15:05

307

307

 

Karwasz Krzysztof

SZKOLNE KOŁO CARITAS

Wtorek

15:15

110

 

Kazior Lidiusz

KOŁO STRZELECKIE

Wtorek

15:30-17:00

strzelnica

2 razy w miesiącu

Kloskowska Beata

PPP

Wzmacnianie umiejętności matematycznych

Konsultacje

Konsultacje

Środa

Wtorek

 

Wtorek

Środa

8:00

8:00

 

15:05

13:30

301

204

 

301

spotkanie przed pok. n-skim

...

po ustaleniu z n-lem

Konkol Dorota

 

 

 

 

 

Lewandowska Renata

Konsultacje

Konsultacje

Konsultacje

Konsultacje

Poniedziałek

Środa

Czwartek

Piątek

7:30-8:45

7:30-8:00

7:30-8:00

8:00-8:45

 

spotkanie przed pok. n-skim

Lichodzijewski Andrzej

Konsultacje (siłownia, ścianka)

Wtorek

16:00

Obiekty sportowe

 

Lupa Justyna

Konsultacje

Konsultacje

KOŁO JĘZ. ANG.

KOŁO JĘZ. ANG.

Poniedziałek

Wtorek

Poniedziałek

Czwartek

15:05

15:05

15:05

13:25

208

208

208

wolna sala

 

Mazgis Marcin

Konsultacje

Środa

15:00

SG, siłownia

Zajęcia sportowe (przygotowanie do zawodów)

Michałowska Paulina

 

 

 

 

 

Mielniczuk Lidia

Konsultacje

Konsultacje

Poniedziałek

Piątek

15:10

13:30

011

011

Indywidualne spotkania w inne dni po wcześniejszym ustaleniu

Muraszko Agata

Konsultacje

Konsultacje

Poniedziałek

Wtorek

15:05

8:00

202

103

 

Pacholska Magdalena

Konsultacje

Konsultacje

Środa

Piątek

8:00

13:30 lub 14:15

205 a

205 a

 

Wg potrzeb

Ptak Danuta

Konsultacje PPP

Konsultacje

KOŁO MATEMAT.

Środa

Piątek

Środa

8:00

13:30

8:00

302

302

302

 

Piechowska Anna

Konsultacje

Czwartek

15:15

 

spotkanie przed pok. n-skim

Rydzewska Bogusława

Konsultacje

Konsultacje

Wtorek

Piątek

16:00

13:30

003

003

Indywidualne spotkania po wcześniejszym ustaleniu

Smugała Krzysztof

Konsultacje – historia, WOS

 

KOŁO WOKALNE

 

 

 

Wtorek

 

 

 

15:00

 

Konsultacje po uzgodnieniu terminu z n-lem

 

Schulz Łukasz

Konsultacje (siłownia)

Wtorek

16:00

SG

Inny termin do uzgodnienia z n-lem

Starzecki Grzegorz

Konsultacje

Konsultacje

Poniedziałek

Środa

8:00

14:20

309

309

 

Surmacz Justyna

Konsultacje pedagogiczne

Środa

Piątek

16:00-17:00

15:00-16:00

002

002

 

Środa Małgorzata

Konsultacje/

fakultety/wolontariat

Wtorek

14:15-15:25

111/biblioteka

 

Szczepkowska Monika

Fakultety

Fakultety

KOŁO – matematyka na poziomie rozszerzonym (PPP)

KOŁO – matem., wyrównywanie braków (PPP)

Poniedziałek

Środa

Wtorek

 

 

Środa

 

 

8:00

14:15

15:10

 

 

15:10

 

 

303

303

303

 

 

303

 

 

IV B (w planie zajęć)

IV S (w palnie zajęć)

 

 

 

 

 

 

Twardowska Anna

Konsultacje

Środa

7:15-8:45

204

 

Warmbier Dariusz

Konsultacje pedagogiczne

Wtorek

14:00-16:00

002

 

Wiśniewski Radosław

Konsultacje

Środa

15:15

SG, siłownia, stadion

Wg potrzeb

Woś Anna

 

 

 

 

 

Wróblewska Anna

Konsultacje/fakultety – fizyka, bhp, peie

WOLONTARIAT

Środa

 

wg potrzeb

14:15

 

 

308

 

 

 

Wywiał Agnieszka

Konsultacje pedagogiczne

Poniedziałek

Środa

16:05-17:00

14:15-15:00

002

002

 

Zięciak Elżbieta

 

 

 

 

 

 

TERMINY KONSULTACJI KOMISJI PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH

IMIĘ I NAZWISKO

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

Diementiew Grzegorz

 

15.30 Pokój nauczycielski

 

 

 

Drobkiewicz Beata

15.05 Pokój nauczycielski

 

 

 

15.05

Ginko Milena

 

 

 

 

14.15

 

Gomoracka Katarzyna

 

8.00 Pokój nauczycielski

 

8.00

 

Jarząb Maciej

 

 

 

 

 

16.50 S.111 Po wcześniejszym uzgodnieniu

Justek Marcelina

 

16.00 S.018

 

8.00 S.018

 

Kiestrzyń Jacek

 

 

7.15 Po wcześniejszym uzgodnieniu

 

 

 

Kinder-Telus Anna

 

 

 

 

15.15-16.00

Kisielewski Marcin

8.50-9.35

 

 

 

12.40-13.25

Kuc-Mikłaszewicz Igor

 

15.15-16.00

 

 

 

Kurzeja Krzysztof

15.15-16.00

 

 

16.10-16.50

 

Litwin Mirosław

 

 

 

 

12.40-13.25 Po wcześniejszym uzgodnieniu

10.50-11.35 Po wcześniejszym uzgodnieniu

Łukaszuk Marcin

 

 

 

 

18.00 Po wcześniejszym uzgodnieniu

Podoba Beata

 

11.45-12.30 S.018

 

 

14.15 S.206 koło języka rosyjskiego

 

Rogowski Krzysztof

 

8.00

 

 

 

Szumiło Tomasz

14.20 S.018

 

 

 

14.20 S.101

Szymańska Anna

 

 

8:00 gabinet wicedyrektorów

 

 

 

 

 

 

 

 

Weiland Mateusz

 

15.15-16.00 CKP

8.50-9.35

 

 

Węsierska Olga

 

15.05 s.306

15.05 s.306

 

 

 

Ślufarski Marcin

 

15.15 s.103

 

 

15.15

 

Pokój nauczycielski

SKARGI

mechanikYT

Mapa rewitalizacji miasta Słupska

mapa rewitalizacji

Współpraca