podreczniki1 galeria rekrutacja plan lekcjiBK

WIZJA SZKOŁY

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Słupsku jest nowoczesną placówką oświatową, kształcącą absolwentów ze szczególnym naciskiem na formowanie i udoskonalanie ich kompetencji zawodowych, w celu niczym niezakłóconego wejścia na europejski rynek edukacyjny i pracy.

MISJA SZKOŁY

Absolwenta ZSP nr 4 w Słupsku cechuje umiejętność funkcjonowania w warunkach społeczno-ekonomicznych XXI wieku. Absolwent szkoły kieruje i rozwija swoją karierę będąc integralną częścią Regionu i Europy.

1. Dopasowanie kierunków kształcenia do potrzeb regionalnego i lokalnego rynku pracy poprzez profesjonalne przygotowanie do egzaminów zewnętrznych i zawodu.

2. Szczególnie wysoka jakość pracy opiekuńczo-wychowawczej w duchu zasad kultury osobistej, idei "Małej Ojczyzny" i funkcjonowania w ramach "Globalnej Wioski".