foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
59 842 48 31
sekretariat@mechanik.slupsk.pl

       

podreczniki galeria rekrutacja22 plan lekcji BK 

konsultacje i kola matura dla rodzicow kuznia logo sow2

KOŁA i KLUBY ZAINTERESOWAŃ

TERIMNY i GODZINY

Koło AutoCada poniedziałek godz. 16:05 w sali 106 - R.Ograbek

Koło Mechatroniczne – od II semestru 2 godz. tygodniowo

Miejskie Koło Automatyki i Robotyki – wtorki 16:00, Firma OptiNav, ul. Grunwaldzka 10, Słupsk – Adrian Wójcik

Szkolny Klub Wolontariatu - terminy spotkań podaje na bieżąco opiekun koła – A. Wróblewska

Zajęcia ze strzelectwa - na ul. Zamiejskiej 30 w Klubie Sportowym Gryf, czwartki 15.30 - 17.00 (należy zgłosić udział w zajęciach wcześniej) - A. Ścigała

Koło Teatralne- wtorki 16:00 s. 201, I. Chwedczuk-Lesiak

Koło Języka Niemieckiego i poziom rozszerzony: wtorek - godz. 15.05 , s.307, piątek - godz. 8.00 , s. 307 E. Guzińska

Koło Języka Angielskiego (przygotowanie do konkursów i matury ustnej) – czwartek 15:10 – 15:55, s. 103 P. Jakubowski

Koło lakiernicze - piątek godz 15.05 s. 207 – M. Justek

Koło rysunku technicznego – wtorki 15:05, s. 207 – M. Ginko

Piłka ręczna, siłownia, ścianka - poniedziałek 16-17:30 - A. Lichodzijewski

Koszykówka - środa 15:30- 17:00 - M.Mazgis

Piłka nożna - piątek 15:05- 15:50 - R. Wiśniewski

Piłka nożna, ścianka - piatek 16-17:30 - Ł. Schulz

Piłka siatkowa, zajęcia sportowe dla profili mundurowych - poniedziałek 14:20 - 15:50 - P. Grzebieniak

Koło tańca - środa 15:10 - E. Zięciak (liczba miejsc ograniczona)

Zajęcia z samoobrony - czwartek 16:00 - L. Kazior (należy wcześniej zgłosić chęć uczestnictwa)

Koło Filmowe – środa 15:05 (po uzgodnieniu z prowadzącą - A. Muraszko

Koło Matematyczne poziom rozszerzony – poniedziałek 15:05-15:50, s.303 – M. Szczepkowska

Przygotowanie do konkursów z matematyki i zajęcia dla uczniów uzdolnionych – piątek 8:00 – 9:35 s. 302 – D. Ptak

Wieczory z Matematyką – raz w miesiącu (termin ustalany przez prowadzącą) – M. Szczepkowska

Koło matematyczne i wzmacniające umiejętności dla klas I-ych - B. Kloskowska poniedziałek od 8.00-8.45 s. 301

Koło Dziennikarskie – raz w miesiącu (termin ustalany przez prowadzącą) piątek15:05 – 15:50, s. 302 – M. Burzyńska

Koło Elektroniczno-Modelarskie - czwartek 14.20-15.05 - M. Śłufarski

Koło Maklerskie – poniedziałek lub wtorek godz. 8:00 (po uzgodnieniu z prowadzącym)- M. Weiland

Koło Giełdowe – poniedziałek 8:00 lub czwartek 14:15 (po uzgodnieniu z prowadzącym) – K. Smugała

Koło Recytatorskie – poniedziałek 8:50 lub środa 8:00 (po uzgodnieniu z prowadzącym) – K. Smugała

Koło Logistyczne – piątek 14:15 (po uzgodnieniu z prowadzącym) - I. Kuc-Mikłaszewicz

Koło Szachowe – środa 15:15 lub piątek 8:00 (po uzgodnieniu z prowadzącym – T. Szumiło

Koło Europejskie - ostatni wtorek miesiąca lub częściej (według potrzeb) L. Mielniczuk

Młodzieżowy Klub Mediatora – wtorek 8:50, s. 002 - A. Rach-Tomaszewska

Klub Dyskusyjny KULKA – wtorek 8:00, s. 002 - A. Rach-Tomaszewska

Koło Wizażu i Stylizacji - Czwartek godz.8.00 - sala 206 lub w zależności od potrzeb – B. Podoba

Kuźnia Kadr Morskich – wtorek 16:05 lub środa 16:05 (po uzgodnieniu z prowadzącym) – K. Kurzeja

Siłownia w Ośrodku Sportowo - Rekreacyjnym (duża sala gimnastyczna) - cały tydzień (na legitymację szkolną)

Zajęcia z E-SPORTU - czwartek od 15:10, s. 106 - M. Kurak

Harcestwo - zbiórki - środy, godz. 16:05, sala 111 - Drużnowy PWD Piotr Merecki

 

OFERTA DLA RODZICÓW

KLUB RODZICA – wtorek, czwartek - 15:00-16:00, s. 002, A. Rach-Tomaszewska

Kieruki w klasach na rok 2021/2022

moodle logo

SKARGI

mechanikYT

Mapa rewitalizacji miasta Słupska

mapa rewitalizacji

Współpraca

Logo Kospel
Logo OptiNav Sp. z o.o.
//poczatek widgetu dostepności //koniec widgetu dostępności