foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
59 842 48 31
sekretariat@mechanik.slupsk.pl

baner podreczniki galeria baner rekrutacja 2023/2024 plan lekcji BK 

konsultacje i kola matura dla rodzicow OSR logo sow2

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2017_18/anglolang/IMG_2440.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2017_18/Scarborough/IMG_2379.JPG oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Akademia Renowacji 03Kolejny etap renowacji motoroweru już za nami. 
 
Uczniowie klasy IImZ  wypiaskowali- czyli usunęli z  powierzchni stare powłoki malarskie, następnie zabezpieczyli całą powierzchnię podkładem.  
 
Prace malarskie odbywają się w zaprzyjaźnionym zakładzie, w którym młodzi lakiernicy odbywają praktyki e Serwisie Toyota Słupsk. Dzięki uprzejmości Państwa Anetty i Mariusza Staniuk mamy możliwość wykonania renowacji w profesjonalnej lakiernii.

Czytaj więcej...

SCARBOROUGH3 14STAŁO SIĘ!!!

DZISIAJ ODBYŁY SIĘ OSTATNIE ZAJĘCIA W ANGLOLANG ACADEMY OF ENGLISH w SCARBOROUGH UK!

Program finansowany z Funduszy Europejskich - „Uczę się dobrze nauczać”.

Dzisiaj po raz ostatni odbyliśmy zajęcia szkoleniowe ?

Po zajęciach odbyliśmy wizytę studyjną w Scalby School w Scarborough!

Na koniec odebraliśmy certyfikaty uczestnictwa w szkoleniach i pożegnaliśmy (ze smutkiem) nowych kolegów i koleżanki z Polski, Chile i Argentyny oraz naszych wspaniałych szkoleniowców - Dana i Lindę.

P. Jakubowski i R. Lewandowska.

Czytaj więcej...

IMG 2463 n

Program finansowany z Funduszy Europejskich - „Uczę się dobrze nauczać”.
 
Dzisiaj poza regularnymi zdjęciami szkoleniowymi mieliśmy mega atrakcje!!!!
 
Herbatka przygotowana dla nas i wszystkich aktualnych kursantów przez ANGLOLANG ? WOW!!! Mega pozytywne zaskoczenie.
 
Po zajęciach mieliśmy rownież okazję zwiedzić w ramach szkoleń z CLIL (czyli m.in. języka zawodowego) Scarborough TEC, czyli odpowiednik naszego Centrum Kształcenia Praktycznego. 
 
Jutro kolejna wizyta, tym razem w ogólnej szkole średniej ? i niestety juz ostatnie zajęcia z naszymi ulubionymi - Danem i Lindą :-)
 
R. Lewandowska i P. Jakubowski 

Czytaj więcej...

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2017_18/anglolang/IMG_2440.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery width="250" height="188"}2017_18/anglolang/IMG_2440.jpg{/gallery}

 
Program finansowany z Funduszy Europejskich - „Uczę się dobrze nauczać”
 
Nasi trenerzy - Linda i Dań szaleją i dają nam niezły wycisk!!! Jest bardzo szybko, sprawnie i ekspresyjnie. Wychodzimy z zajęć mega zadowoleni bo jest 90% praktyki i 10% teorii (albo jeszcze mniej ;-)
 
Ze Scarborough UK pozdrawiają pani Lewandowska i pan Jakubowski :-)
 

Czytaj więcej...

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2017_18/Scarborough/IMG_2379.JPG oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery width="250" height="188"}2017_18/Scarborough/IMG_2379.JPG{/gallery}

Program finansowany z Funduszy Europejskich - „Uczę się dobrze nauczać”

Wspaniałe zajęcia z Lindą i Danem, świetna grupa słuchaczy, mnóstwo nowych wiadomości i wymiany doświadczeń już pierwszego dnia.

Porywająca wycieczka po Scarborough - ruiny zamku, pomnik ofiar i poległych w II wojnie światowej pochodzących ze Scarborough, niesamowite ogrody nad morzem - szczególnie włoski i różany oraz szalone szare wiewiórki, które uganiały się za smakowitymi kąskami od turystów ?

Czytaj więcej...

Kierunki w klasach na rok 2022/2023

moodle logo

SKARGI

mechanikYT

TikTok mechanika

Współpraca

Logo Kospel
Logo OptiNav Sp. z o.o.