foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 59 842 48 31
sekretariat@mechanik.slupsk.pl

podreczniki galeria rekrutacja19 plan lekcjiBK 

konsultacje i kola matura klub rodzicow kuznia logo sow2

Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych im. T Tańskiego w Słupsku od1.11.2017 do 31.01.2019 bierze udział w projekcie "Uczę się dobrze nauczać", POWER SE, finansowanym ze środków w ramach Funduszy Europejskich.

W trakcie trwania projektu 8 pracowników Szkoły odbywa szkolenia językowe i metodyczne w krajach Unii Europejskiej po to, aby dzięki zdobytej wiedzy podnieść jakość nauczania w naszej Szkole. Chcemy zaszczepiać nowe metody pracy z Uczniem, a tym samym szerzyć idee kształcenia ustawicznego, jak i szerzyć wartości europejskie.

Akademia Renowacji 03Kolejny etap renowacji motoroweru już za nami. 
 
Uczniowie klasy IImZ  wypiaskowali- czyli usunęli z  powierzchni stare powłoki malarskie, następnie zabezpieczyli całą powierzchnię podkładem.  
 
Prace malarskie odbywają się w zaprzyjaźnionym zakładzie, w którym młodzi lakiernicy odbywają praktyki e Serwisie Toyota Słupsk. Dzięki uprzejmości Państwa Anetty i Mariusza Staniuk mamy możliwość wykonania renowacji w profesjonalnej lakiernii.

Czytaj więcej...

szkolenie Londyn 05Tym razem udział w intensywnym kursie języka angielskiego wzięła pani dyrektor Barbara Zakrzewska. Szkolenie w ramach projektu „UCZĘ SIĘ DOBRZE NAUCZAĆ” było możliwe dzięki programowi POWER SE i pozyskanemu dofinansowaniu z Funduszy Europejskich.
 
Pani Dyrektor Barbara Zakrzewska przez dwa tygodnia w szaleńczym tempie uczyła się języka angielskiego oraz prezentowała i promowała naszą szkołę wśród międzynarodowego grona nauczycieli i pozostałych kursantów, przy okazji nawiązując nowe kontakty międzynarodowe. 

Czytaj więcej...

SCARBOROUGH3 14STAŁO SIĘ!!!

DZISIAJ ODBYŁY SIĘ OSTATNIE ZAJĘCIA W ANGLOLANG ACADEMY OF ENGLISH w SCARBOROUGH UK!

Program finansowany z Funduszy Europejskich - „Uczę się dobrze nauczać”.

Dzisiaj po raz ostatni odbyliśmy zajęcia szkoleniowe 😞

Po zajęciach odbyliśmy wizytę studyjną w Scalby School w Scarborough!

Na koniec odebraliśmy certyfikaty uczestnictwa w szkoleniach i pożegnaliśmy (ze smutkiem) nowych kolegów i koleżanki z Polski, Chile i Argentyny oraz naszych wspaniałych szkoleniowców - Dana i Lindę.

P. Jakubowski i R. Lewandowska.

Czytaj więcej...

IMG 2463 n

Program finansowany z Funduszy Europejskich - „Uczę się dobrze nauczać”.
 
Dzisiaj poza regularnymi zdjęciami szkoleniowymi mieliśmy mega atrakcje!!!!
 
Herbatka przygotowana dla nas i wszystkich aktualnych kursantów przez ANGLOLANG 🙂 WOW!!! Mega pozytywne zaskoczenie.
 
Po zajęciach mieliśmy rownież okazję zwiedzić w ramach szkoleń z CLIL (czyli m.in. języka zawodowego) Scarborough TEC, czyli odpowiednik naszego Centrum Kształcenia Praktycznego. 
 
Jutro kolejna wizyta, tym razem w ogólnej szkole średniej 🙂 i niestety juz ostatnie zajęcia z naszymi ulubionymi - Danem i Lindą :-)
 
R. Lewandowska i P. Jakubowski 

Czytaj więcej...

mechanikYT

Mapa rewitalizacji miasta Słupska

mapa rewitalizacji

Współpraca