foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
59 842 48 31
sekretariat@mechanik.slupsk.pl

       

baner podreczniki galeria baner rekrutacja 2021/2023 plan lekcji BK 

konsultacje i kola matura dla rodzicow kuznia logo sow2

perspektywy 2022 technikum srebro

librus

logo cke
portal edukacyjny 

Baner CMI

plakat oddział przygotowania wojskowego 2022

maly plakat EFS poziom A3 Supsk

projekt uczesie dobrze nauczac maly

Projekt zdalna szkola

logo

Erasmus 

Power

szkola z klasa

sus

Logo FE Program Regionalny  UMWP logo EFS 

 Miasto Słupsk realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Szkoła zawodowa
szkołą dobrego wyboru – podniesienie jakości edukacji w ponadgimnazjalnych szkołach
zawodowych w Słupsku”

 Aktualny plakat EFSOd 01 września 2016 r. do grudnia 2021 r. w Naszej Szkole realizowany jest projekt "Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru – podniesienie jakości edukacji w ponadgimnazjalnych szkołach zawodowych w Słupsku", który finansowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Celem projektu jest zwiększenie poziomu zatrudnienia absolwentów szkół w mieście Słupsk jak i również zwiększenie szans uczniów na odniesienie sukcesu na rynku pracy, dostosowanie kompetencji zawodowych nauczycieli do wymogów rynku pracy, zwiększenie i usystematyzowanie współpracy szkół zawodowych z pracodawcami oraz szkołami wyższymi.

W ramach 

projektu zaplanowano doskonalenie kompetencji zawodowych nauczycieli (staże u pracodawców, kursy, szkolenia) oraz uczniów (staże i praktyki u pracodawców, kursy, szkolenia, wizyty studyjne).

W projekcie mogą wziąć udział uczennice i uczniowie z klas technik pojazdów samochodowych, technik mechanik, technik mechatronik, technik logistyk, mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik pojazdów samochodowych, lakiernik, mechanik monter maszyn i urządzeń oraz kierowca mechanik.

Wszystkich chętnych bardzo serdecznie ZAPRASZAMY.

Szczegółowych informacji udziela Pani wicedyrektor Anna Szymańska i Pani pedagog Justyna Surmacz.

Logo FE Program Regionalny  UMWP logo EFS 

IMG 7318.JPG 7W dniu 6 kwietnia 2018r uczniowie naszej szkoły (Zespołu Szkół Mechanicznych i Logistycznych w Słupsku) uczestniczyli w wycieczce do Poznania (Moto Show). Głównym celem wyjazdu były odbywające się tam targi motoryzacyjne. Na miejscu zrealizowaliśmy nasze wejściówki, wyciągnęliśmy sprzęt foto i rozpoczęliśmy zwiedzanie. Targi składały się z części wystawowych - gdzie na dużych zadaszonych powierzchniach hal prezentowały się firmy z branży motoryzacyjnej. Uczestnicy wycieczki mogli zapoznać się z nowościami motoryzacji jakie weszły na rynek światowy oraz modelami samochodów które wejdą do produkcji w 2019r. Na targach motoryzacyjnych brały udział znane osoby np. Grzegorz Duda z programu 101 napraw. Największą atrakcją cieszącą się dużym zainteresowaniem był nowy model Skody Vision z napędem elektrycznym ( prototyp).Na scenach w halach mogliśmy także obejrzeć szereg prezentacji oraz wysłuchać fachowych wykładów osób reprezentujących poszczególne firmy, odbyły się debaty i dyskusje m.in. na temat: „Samochody hybrydowe”, „Kierowca mechanik – zawód z przyszłością”. Scena gościła wybitnych ekspertów motoryzacji. Podczas targów odbywał się także XXII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej, w którym wzięli udział nasi uczniowie z zawodu lakiernik. Mieli oni możliwość sprawdzenia swoich umiejętności zawodowych i poznania nowości motoryzacyjnych oraz innowacyjnych rozwiązań wprowadzanych w branży.

Czytaj więcej...

Logo FE Program Regionalny  UMWP logo EFS 

10W dniach 22 i 23 maja 2017 r. odbył się wyjazd edukacyjny do Gdańska w ramach projektu „Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru – podniesienie jakości edukacji w ponadgimnazjalnych szkołach zawodowych w Słupsku”. Udział wzięło 32 uczniów klas logistycznych oraz dwóch opiekunów. Celem wyjazdu było zapoznanie się z funkcjonowaniem, organizacją, specyfiką pracy, systemami oraz technologią stosowaną w transporcie lotniczym i morskim.

Pierwszego dnia uczniowie mieli w programie zwiedzanie lotniska w Gdańsku. Na miejscu zostali podzieleni na dwie grupy. W pierwszej kolejności uczestnicy zwiedzali wieżę kontroli ruchu lotniczego. Zapoznali się z głównymi zadaniami jakimi zajmują się kontrolerzy, z technologią występującą na wieży, specyfiką pracy, ale również jak wygląda rekrutacja i szkolenie kontrolerów ruchu lotniczego.

Czytaj więcej...

Logo FE Program Regionalny  UMWP logo EFS 

20180411 102356.jpg 14Dnia 11.04.2018r grupa 20 uczniów kształcących się w zawodzie technik mechatronik wraz z opiekunem Beatą Drobkiewicz wzięła udział w zajęciach laboratoryjnych na Politechnice Koszalińskiej na Wydziale Technologii i Edukacji. Wykładowcy Politechniki przedstawili uczniom perspektywy interdyscyplinarnego kształcenia i prowadzenia badań w zakresie nowych technologii i nowoczesnych metod kształcenia.

Czytaj więcej...

Logo FE Program Regionalny  UMWP logo EFS 

IMG 20180320 103034.jpg 1W dniu 20 marca 2018 roku grupa 20 uczniów z klas 2cT i 3cT, kształcących się w zawodzie technik mechatronik, wzięła udział w XXIV Targach Automaticon - Międzynarodowych Targach Automatyki i Pomiarów. W tym dniu, jak co roku, hale wystawiennicze zostały otwarte dla uczniów i studentów. Targi Automaticon są największym w Polsce profesjonalnym forum, na którym spotykają się producenci, kompletatorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej.

Czytaj więcej...

Kierunki w klasach na rok 2022/2023

moodle logo

SKARGI

mechanikYT

TikTok mechanika

Współpraca

Logo Kospel
Logo OptiNav Sp. z o.o.