foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
59 842 48 31
sekretariat@mechanik.slupsk.pl

podreczniki galeria rekrutacja22 plan lekcji BK 

konsultacje i kola matura dla rodzicow kuznia logo sow2

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2017_18/Targi_automaticon oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2017_18/Targi_automaticon oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Logo FE Program Regionalny  UMWP logo EFS 

IMG 20180320 103034.jpg 1W dniu 20 marca 2018 roku grupa 20 uczniów z klas 2cT i 3cT, kształcących się w zawodzie technik mechatronik, wzięła udział w XXIV Targach Automaticon - Międzynarodowych Targach Automatyki i Pomiarów. W tym dniu, jak co roku, hale wystawiennicze zostały otwarte dla uczniów i studentów. Targi Automaticon są największym w Polsce profesjonalnym forum, na którym spotykają się producenci, kompletatorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej.

Zakres tematyczny targów obejmował: aparaturę kontrolno-pomiarowa i elementy automatyki, automatyzację, robotyzację,napędy, pompy, zawory, armatura pomocniczą i osprzęt do pomp, zaworów i rurociągów, elektronikę przemysłową, laboratoryjną aparaturę pomiarową do celów przemysłowych, naukowych i dydaktycznych, elementy hydrauliki i pneumatyki siłowej, narzędzia, przyrządy i aparaturę do montażu i serwisu urządzeń i systemów automatyki oraz narzędzia, przyrządy i aparaturę do montażu i serwisu pomp, armatury i rurociągów przemysłowych. Dzięki tak bogatej tematyce uczniowie mogli zgłębić swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, z których korzysta mechatronika. Na halach targowych spotkali się z najświeższymi i najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Mogli także obejrzeć szereg prezentacji oraz wysłuchać fachowych wykładów osób reprezentujących poszczególne firmy. Wizyta na Targach była także okazją do wzbogacenia materiałów dydaktycznych, podręczników i folderów. Po wizycie na halach wystawienniczych udaliśmy się na wspólny obiad i spacer po Starym Mieście. Mamy nadzieję wrócić w to miejsce za rok!

{gallery rows=3 cols=3}2017_18/Targi_automaticon{/gallery}

moodle logo

SKARGI

mechanikYT

Mapa rewitalizacji miasta Słupska

mapa rewitalizacji

Współpraca

Logo Kospel
Logo OptiNav Sp. z o.o.
//poczatek widgetu dostepności //koniec widgetu dostępności