foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
59 842 48 31
sekretariat@mechanik.slupsk.pl

podreczniki galeria rekrutacja22 plan lekcji BK 

konsultacje i kola matura dla rodzicow kuznia logo sow2

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2017_18/Politechnika_Koszalinska2 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2017_18/Politechnika_Koszalinska2 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Logo FE Program Regionalny  UMWP logo EFS 

20180411 102356.jpg 14Dnia 11.04.2018r grupa 20 uczniów kształcących się w zawodzie technik mechatronik wraz z opiekunem Beatą Drobkiewicz wzięła udział w zajęciach laboratoryjnych na Politechnice Koszalińskiej na Wydziale Technologii i Edukacji. Wykładowcy Politechniki przedstawili uczniom perspektywy interdyscyplinarnego kształcenia i prowadzenia badań w zakresie nowych technologii i nowoczesnych metod kształcenia.

Uczniowie poszerzyli swoją wiedzę z dziedziny robotyki i programowania. Odbyli zajęcia laboratoryjne w pracowni robotyki oraz programowania sterownikami PLC. Uczniowie sami mogli zaprogramować robota Kawasaki (firmy Astor) do przenoszenia elementów. Młodzież pod opieką wykładowców z Politechniki programowała sterowniki PLC do zadanego procesu technologicznego. Po wyczerpujących zajęciach wszyscy udaliśmy się na obiad do koszalińskiej restauracji.

{gallery rows=6 cols=3}2017_18/Politechnika_Koszalinska2/{/gallery}

moodle logo

SKARGI

mechanikYT

Mapa rewitalizacji miasta Słupska

mapa rewitalizacji

Współpraca

Logo Kospel
Logo OptiNav Sp. z o.o.
//poczatek widgetu dostepności //koniec widgetu dostępności