foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
59 842 48 31
sekretariat@mechanik.slupsk.pl

podreczniki galeria rekrutacja22 plan lekcji BK 

konsultacje i kola matura dla rodzicow kuznia logo sow2

Logo FE Program Regionalny  UMWP logo EFS 

ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY PRZY REALIZACJI PROJEKTU
W CHARAKTERZE PODMIOTÓW PRZYJMUJĄCYCH NA STAŻ

Dyrekcja Zespołu Szkół Mechanicznych i Logistycznych oraz Miasto Słupsk pełniące rolę Beneficjanta projektu „Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru – podniesienie jakości edukacji w ponadgimnazjalnych szkołach zawodowych w Słupsku” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 zaprasza pracodawców oraz przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie miasta i powiatu słupskiego do zaoferowania odbycia 150 godzinnego stażu zawodowego uczestniczkom i uczestnikom projektu.

Zaproszenie kierowane jest do instytucji z otoczenia społeczno-gospodarczego szkół, w tym przede wszystkim w przedsiębiorstw lub pracodawców działających na obszarze, na którym znajduje się szkoła.

 1. Staże realizowane będą od maja 2017 do sierpnia 2021 roku.

 2. Zaproszenie ma charakter otwarty.

 3. Wniosek o dofinansowanie projektu przewiduje realizację następujących staży: 
  1. Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych w Słupsku – razem 410 osób z technikum oraz 200 uczniów ZSZ w zawodach (lakiernik, mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik pojazdów samochodowych, mechanik monter maszyn i urządzeń oraz kierowca-mechanik)
   • technik pojazdów samochodowych 
   • technik mechanik
   • technik logistyki 
   • technik mechatronik
 4. Wymiar czasu trwania każdego stażu wyniesie 150 godzin (musi być zrealizowany do końca każdego roku kalendarzowego).

 5. W ramach refundacji pracodawcy otrzymują 500 zł brutto na pokrycie kosztów oddelegowania pracownika do pełnienia przez niego funkcji opiekuna praktyk (na 6 osób).

 6. Uczniowie mają zapełniony zwrot kosztów dojazdu oraz zakupu odzieży ochronnej.

 7. Staż w zależności od organizacji pracy w przedsiębiorstwie może być realizowany w tygodniu po zakończonych zajęciach dydaktycznych bądź w soboty i niedziele w okresie wakacji lub dni wolnych od zajęć dydaktycznych.

 8. Szczegółowych informacji udziela Koordynator projektu wicedyrektor ZSMiL Anna Szymańska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

 

moodle logo

SKARGI

mechanikYT

Mapa rewitalizacji miasta Słupska

mapa rewitalizacji

Współpraca

Logo Kospel
Logo OptiNav Sp. z o.o.
//poczatek widgetu dostepności //koniec widgetu dostępności