foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
59 842 48 31
sekretariat@mechanik.slupsk.pl

       

podreczniki2122 galeria rekrutacja22 plan lekcji BK 

konsultacje i kola matura dla rodzicow kuznia logo sow2

perspektywy 2020 ranking tarcza

librus

logo cke
portal edukacyjny 

Baner CMI

maly plakat EFS poziom A3 Supsk

projekt uczesie dobrze nauczac maly

Projekt zdalna szkola

logo

Erasmus 

Power

 

szkola z klasa

sus

Dnia 23 listopada 2017 roku w ramach Projektu „A może nad morze – wodna potęga matematyki”, dofinansowanego przez Fundację mBanku, odbyło się niezwykle interesujące spotkanie. Gościem specjalnym był kmdr ppor. dr Dariusz Kloskowski.

Komandor poprowadził warsztaty dla uczniów klasy III c Technikum. Posługując się arbuzem i jabłkami, ilustrującymi kulę ziemską, przedstawił, czym jest długość i szerokość geograficzna. Wyjaśnił kilka pojęć matematycznych, m.in. kąt dwuścienny. W kolejnej części spotkania uczniowie mogli samodzielnie wyznaczać i odczytywać położenie punktów na mapie, a także - przy pomocy m.in. trójkątów nawigacyjnych - wytyczać kierunki.

Młodzi ludzie dostrzegli nie tylko praktyczne zastosowania matematyki, ale również przekonali się, jak ważna jest jej nauka. Zrozumieli, że od umiejętności precyzyjnego określenia położenia, może zależeć czyjeś życie.

FOTOGALERIA

 

mFundacja

Dnia 13 września 2017 roku w Zespole Szkół Mechanicznych i Logistycznych odbyła się inauguracja Projektu „A może nad morze – wodna potęga matematyki”, który otrzymał dofinansowanie Fundacji mBanku. Swoją obecnością zaszczycili nas pani Bożena Żuk, dyrektor Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku oraz pan Jerzy Paczkowski, konsultant i specjalista ds. wspomagania nauczycieli szkół i placówek w zakresie matematyki oraz ewaluacji jakości pracy przedszkoli, szkół i placówek oświatowych Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku.

 

Czytaj więcej...

 mFundacja logo2 www

REGULAMIN UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

„A MOŻE NAD MORZE – WODNA POTĘGA MATEMATYKI

 

  • 1

Postanowienia ogólne

  1. Regulamin określa warunki uczestnictwa w Projekcie „A może nad morze – wodna potęga matematyki” realizowanym w ramach programu Potęga, dofinansowanym przez Fundację mBanku.
  2. Projekt realizowany jest przez Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych w Słupsku zwany dalej Realizatorem Projektu.
  3. Działania realizowane są na terenie Miasta Słupska oraz Ustki na rzecz uczestników i uczestniczek Projektu spełniających warunki uczestnictwa określone w § 3.
  4. Projekt realizowany jest od 01.09.2017r. do 31.12.2017r.
  • 2

Czytaj więcej...

Kieruki w klasach na rok 2021/2022

moodle logo

SKARGI

mechanikYT

Mapa rewitalizacji miasta Słupska

mapa rewitalizacji

Współpraca

Logo Kospel
Logo OptiNav Sp. z o.o.
//poczatek widgetu dostepności //koniec widgetu dostępności