foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 59 842 48 31
sekretariat@mechanik.slupsk.pl

podreczniki galeria rekrutacja19 plan lekcjiBK 

konsultacje i kola matura klub rodzicow kuznia logo sow2

Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych im. T Tańskiego w Słupsku od1.11.2017 do 31.01.2019 bierze udział w projekcie "Uczę się dobrze nauczać", POWER SE, finansowanym ze środków w ramach Funduszy Europejskich.

W trakcie trwania projektu 8 pracowników Szkoły odbywa szkolenia językowe i metodyczne w krajach Unii Europejskiej po to, aby dzięki zdobytej wiedzy podnieść jakość nauczania w naszej Szkole. Chcemy zaszczepiać nowe metody pracy z Uczniem, a tym samym szerzyć idee kształcenia ustawicznego, jak i szerzyć wartości europejskie.

46381412 284643745514568 5559734632372502528 n

15.11.2018r. odbyła się pierwsza z zaplanowanych w tym roku szkolnym lekcji z żołnierzami armii amerykańskiej stacjonującej w bazie w Redzikowie.

Tym razem lekcję i potem dyskusję u naszych techników logistyków poprowadził Command Senior Chief Clayton L. Alek-Finkelman, który zaprosił dzisiaj do szkoły jeszcze 5 marynarzy. Wszyscy po wyświetleniu i omówieni swojej prezentacji wzięli udział w zajęciach konwersacyjnych. Klasa została podzielona na 5 podgrup, które miały okazję poćwiczyć sztukę konwersacji z naszymi gośćmi.

Czytaj więcej...

31.10.2018r. zapraszamy na lekcje angielskiego związane z tym wydarzeniem kulturowym głownie obchodzonym w USA, ale obecnie znanym prawie na całym świecie. Dowiecie się skąd się wzięło to wydarzenie, jakie są  z nim związane zwyczaje i gry oraz poćwiczycie  przy okazji rozumienie ze słuchu po angielskimi mówienie. 
 
Za nami już szalony konkurs na przebranie na Halloween! Konkurencja między uczestnikami była ogromna. Komisja miała bardzo dużo problemów przy podejmowaniu decyzji o wygranych charakteryzacjach. Wszystkim uczestnikom gratulujemy kreatywności i mega rozmachu przy stylizacjach i charakteryzacjach.
 

Czytaj więcej...

 
gwiezdnySzkolne KOŁO EUROPEJSKIE zaprasza chętnych uczniów do wzięcia udziału w corocznej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o UE "Gwiezdny Krąg". Szczegóły na stronie
 
 
I etap olimpiady: 30 października 2018r., godz. 10.00 (etap szkolny).
 
Zgłoszenia do 19 października, zapisy u pani L.Mielniczuk lub pana K.Smugały.

Językowa, muzyczna, taneczna, wokalna, teatralna "UCZTA" zdominowała tego dnia korytarze i salę gimnastyczną MECHANIKA.

Konkursy, przedstawienia, występy taneczne były przepiękne!!!

Wszyscy mieliśmy świetną zabawę i praktykę językową z angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego.

OBEJRZYCIE galerię zdjęć z tego dzisiejszego wydarzenia, zdjęcia autorstwa pana Grzegorz Starzeckiego :-)

Czytaj więcej...

djo2018 poprawiony

mechanikYT

Mapa rewitalizacji miasta Słupska

mapa rewitalizacji

Współpraca