foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
59 842 48 31
sekretariat@mechanik.slupsk.pl

       

podreczniki galeria rekrutacja22 plan lekcji BK 

konsultacje i kola matura dla rodzicow kuznia logo sow2

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2017_18/Europejska_Gra_Miejska oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2017_18/Europejska_Gra_Miejska oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Załacznik poczty.jpeg 2W środę 9 maja w Słupsku odbyła się Europejska Gra Miejska, organizowana przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct Słupsk. Nasza szkoła zgłosiła dwie 4-osobowe drużyny do udziału w grze. Startowało w sumie siedem drużyn. Każda drużyna miała do wykonania kilka zadań w różnych punktach miasta.

Trzeba było np. dopasować nazwy państw europejskich do ich konturów, ułożyć flagę z elementów albo odpowiedzieć na pytania dotyczące Unii Europejskiej. Nasi uczniowie (obie drużyny były z klasy 2cT) zajęli 1 i 3 miejsca. Niespodzianką okazała się nagroda główna – wyjazd studyjny na kilka dni do Brukseli do Parlamentu Europejskiego. Wyjazd ten ufundował poseł do Parlamentu Europejskiego pan Janusz Lewandowski.

{gallery cols=3 rows=2}2017_18/Europejska_Gra_Miejska{/gallery}

Kieruki w klasach na rok 2021/2022

moodle logo

SKARGI

mechanikYT

Mapa rewitalizacji miasta Słupska

mapa rewitalizacji

Współpraca

Logo Kospel
Logo OptiNav Sp. z o.o.
//poczatek widgetu dostepności //koniec widgetu dostępności