foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
59 842 48 31
sekretariat@mechanik.slupsk.pl

       

podreczniki galeria rekrutacja22 plan lekcji BK 

konsultacje i kola matura dla rodzicow kuznia logo sow2

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2017_18/Malta oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2017_18/Malta oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

logo UE Wiedza

IMG 2949.jpg 11
Kolejna grupa nauczycieli z Mechanika bierze udział w intensywnych kursach metodycznych języka angielskiego i kursach językowych. Szkolenia w ramach projektu „UCZĘ SIĘ DOBRZE NAUCZAĆ” były możliwe dzięki programowi POWER SE i pozyskanymi dofinansowaniu z Funduszy Europejskich.
 
Pani Justyna Lupa, pani Anna Szymańska i pani Dorota Piegat-Hedeszyńska juz prawie od tygodnia w szaleńczym tempie uczą się języka angielskiego, poznają nowe metody nauczania języka angielskiego oraz prezentują i promują naszą szkołę wśród międzynarodowego grona nauczycieli i pozostałych kursantów, przy okazji nawiązując nowe kontakty międzynarodowe. 
 
 
Pierwszy tydzień dwutygodniowego szkolenia dla nauczycieli "Uczę się dobrze nauczać", finansowanego z Funduszy Europejskich na Malcie, minął naszym reprezentantkom niepostrzeżenie. Porywające zajęcia z Michael'em, Dianą i Rafael'em oraz wspaniali słuchacze z całej Europy i Azji kreują niepowtarzalną i magiczną atmosferę nauki. 
 
A popołudniami i wieczorami po zajęciach czas upływa na testowaniu ekstrawaganckich kulinarnych przysmaków matańskich i szalonej feerii doświadczeń zwiedzania - jak do tej pory naszym nieustraszonym kursantkom udało sie odwiedzić stolicę Malty - Valettę, Gozo, Comino i Blue Lagoon. 
 
A od poniedziałku.... Kolejny tydzień nauki i poznawania Malty 😉
 
Poniżej kilka zdjec z minionego tygodnia.

{gallery cols=3 rows=4}2017_18/Malta{/gallery}

Kieruki w klasach na rok 2021/2022

moodle logo

SKARGI

mechanikYT

Mapa rewitalizacji miasta Słupska

mapa rewitalizacji

Współpraca

Logo Kospel
Logo OptiNav Sp. z o.o.
//poczatek widgetu dostepności //koniec widgetu dostępności