foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
59 842 48 31
sekretariat@mechanik.slupsk.pl

       

podreczniki galeria rekrutacja22 plan lekcji BK 

konsultacje i kola matura dla rodzicow kuznia logo sow2

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2017_18/Wieden oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2017_18/Wieden oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

logo UE Wiedza

IMG 2961.jpg 8Pani Agnieszka Rach-Tomaszewska bierze udział w intensywnym kursie metodycznym języka niemieckiego dla nauczycieli. Szkolenie w ramach projektu „UCZĘ SIĘ DOBRZE NAUCZAĆ” jest możliwe dzięki programowi POWER SE i pozyskanemu dofinansowaniu z Funduszy Europejskich.

Pani Agnieszka Rach-Tomaszewska juz prawie od tygodnia poznaje nowe metody nauczania języka angielskiego oraz prezentuje i promują naszą szkołę wśród międzynarodowego grona nauczycieli i pozostałych kursantów, przy okazji nawiązując nowe kontakty międzynarodowe.

Pierwszy tydzień dwutygodniowego szkolenia dla nauczycieli "Uczę się dobrze nauczać", finansowanego z Funduszy Europejskich w Wiedniu minął naszej reprezentantce nie tylko na nauce, ale rownież na zwiedzaniu i poznawaniu jednego z najpiękniejszych miast w Europie.
Ponadto szkoła językowa i zarówno centrum szkoleniowe ACTI-LINGUA ACADEMY bardzo dba o integrację swoich kursantów organizując wspólne wyjścia,wieczorki zapoznawcze i udział w wydarzeniach kulturalnych.

A od poniedziałku.... Kolejny tydzień nauki i poznawania austriackiej stolicy 😉

Poniżej kilka zdjec z minionego tygodnia.

{gallery rows=3 cols=3}2017_18/Wieden{/gallery}

Kieruki w klasach na rok 2021/2022

moodle logo

SKARGI

mechanikYT

Mapa rewitalizacji miasta Słupska

mapa rewitalizacji

Współpraca

Logo Kospel
Logo OptiNav Sp. z o.o.
//poczatek widgetu dostepności //koniec widgetu dostępności