foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
59 842 48 31
sekretariat@mechanik.slupsk.pl

       

podreczniki galeria rekrutacja22 plan lekcji BK 

konsultacje i kola matura dla rodzicow kuznia logo sow2

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2017_18/szkolenie_Londyn oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2017_18/szkolenie_Londyn oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

szkolenie Londyn 05Tym razem udział w intensywnym kursie języka angielskiego wzięła pani dyrektor Barbara Zakrzewska. Szkolenie w ramach projektu „UCZĘ SIĘ DOBRZE NAUCZAĆ” było możliwe dzięki programowi POWER SE i pozyskanemu dofinansowaniu z Funduszy Europejskich.
 
Pani Dyrektor Barbara Zakrzewska przez dwa tygodnia w szaleńczym tempie uczyła się języka angielskiego oraz prezentowała i promowała naszą szkołę wśród międzynarodowego grona nauczycieli i pozostałych kursantów, przy okazji nawiązując nowe kontakty międzynarodowe. 
 
Dwutygodniowe szkolenie dla nauczycieli w ramach projektu "Uczę się dobrze nauczać", finansowanego z Funduszy Europejskich w Londynie minęło niepostrzeżenie. Porywające zajęcia oraz wspaniali słuchacze z całej Europy i Azji dały niepowtarzalną i magiczną atmosferę nauki. 
 
A popołudniami i wieczorami po zajęciach czas upływał na testowaniu ekstrawaganckich kulinarnych przysmaków kuchni z całego świata i szalonej feerii doświadczeń zwiedzania.
 
Poniżej fotorelacja z dwutygodniowego pobytu szkoleniowego w Londynie..
 

{gallery cols=3 rows=4}2017_18/szkolenie_Londyn{/gallery}

 

Kieruki w klasach na rok 2021/2022

moodle logo

SKARGI

mechanikYT

Mapa rewitalizacji miasta Słupska

mapa rewitalizacji

Współpraca

Logo Kospel
Logo OptiNav Sp. z o.o.
//poczatek widgetu dostepności //koniec widgetu dostępności