foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
59 842 48 31
sekretariat@mechanik.slupsk.pl

       

podreczniki2122 galeria rekrutacja22 plan lekcji BK 

konsultacje i kola matura dla rodzicow kuznia logo sow2

perspektywy 2020 ranking tarcza

librus

logo cke
portal edukacyjny 

Baner CMI

maly plakat EFS poziom A3 Supsk

projekt uczesie dobrze nauczac maly

Projekt zdalna szkola

logo

Erasmus 

Power

 

szkola z klasa

sus

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2017_18/Akademia_Renowacji oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2017_18/Akademia_Renowacji oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Akademia Renowacji 03Kolejny etap renowacji motoroweru już za nami. 
 
Uczniowie klasy IImZ  wypiaskowali- czyli usunęli z  powierzchni stare powłoki malarskie, następnie zabezpieczyli całą powierzchnię podkładem.  
 
Prace malarskie odbywają się w zaprzyjaźnionym zakładzie, w którym młodzi lakiernicy odbywają praktyki e Serwisie Toyota Słupsk. Dzięki uprzejmości Państwa Anetty i Mariusza Staniuk mamy możliwość wykonania renowacji w profesjonalnej lakiernii.
 
Przypomnijmy, że Uczniowie Mechanika otrzymali do remontu zabytkowy motor. To prezent od Akademii Renowacji, która w ten sposób chce promować szkolnictwo zawodowe. 
 
Z jej inicjatywy uczniowie Mechanika otrzymali do odnowienia niepozorny motocykl, który dzięki ich wysiłkowy niedługo odzyska utraconą świetność. Restaurację maszyny powierzono klasie o profilu lakierniczym. To do jej zadania będzie należało zastąpienie starej, obdartej farby nową lśniącą powłoką lakieru.
 
Przedstawiciele Akademii Renowacji postanowili sprowadzić do szkoły motorower z kolekcji Zbyszka Koprasa z Fiałkowa, mechanika i kolekcjonera jednośladów spod Poznania. W swojej kolekcji posiada ponad trzysta modeli zabytkowych motocykli i motorowerów.
 
Już niedługo realizacja kolejnych etapów renowacji. Będziemy Was informować na bieżąco ;-)

{gallery cols=3 rows=2}2017_18/Akademia_Renowacji{/gallery}

Kieruki w klasach na rok 2021/2022

moodle logo

SKARGI

mechanikYT

Mapa rewitalizacji miasta Słupska

mapa rewitalizacji

Współpraca

Logo Kospel
Logo OptiNav Sp. z o.o.
//poczatek widgetu dostepności //koniec widgetu dostępności