foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
59 842 48 31
sekretariat@mechanik.slupsk.pl

       

baner podreczniki galeria baner rekrutacja 2021/2023 plan lekcji BK 

konsultacje i kola matura dla rodzicow kuznia logo sow2

perspektywy 2022 technikum srebro

librus

logo cke
portal edukacyjny 

Baner CMI

maly plakat EFS poziom A3 Supsk

projekt uczesie dobrze nauczac maly

Projekt zdalna szkola

logo

Erasmus 

Power

 

szkola z klasa

sus

KOŁA i KLUBY ZAINTERESOWAŃ

TERIMNY i GODZINY

Koło AutoCada poniedziałek godz. 16:05 w sali 106 - R.Ograbek

Koło Mechatroniczne – od II semestru 2 godz. tygodniowo

Miejskie Koło Automatyki i Robotyki – wtorki 16:00, Firma OptiNav, ul. Grunwaldzka 10, Słupsk – Adrian Wójcik

Szkolny Klub Wolontariatu - terminy spotkań podaje na bieżąco opiekun koła – A. Wróblewska

Zajęcia ze strzelectwa - na ul. Zamiejskiej 30 w Klubie Sportowym Gryf, czwartki 15.30 - 17.00 (należy zgłosić udział w zajęciach wcześniej) - A. Ścigała

Koło Teatralne- wtorki 16:00 s. 201, I. Chwedczuk-Lesiak

Koło Języka Niemieckiego i poziom rozszerzony: wtorek - godz. 15.05 , s.307, piątek - godz. 8.00 , s. 307 E. Guzińska

Koło Języka Angielskiego (przygotowanie do konkursów i matury ustnej) – czwartek 15:10 – 15:55, s. 103 P. Jakubowski

Koło lakiernicze - piątek godz 15.05 s. 207 – M. Justek

Koło rysunku technicznego – wtorki 15:05, s. 207 – M. Ginko

Piłka ręczna, siłownia, ścianka - poniedziałek 16-17:30 - A. Lichodzijewski

Koszykówka - środa 15:30- 17:00 - M.Mazgis

Piłka nożna - piątek 15:05- 15:50 - R. Wiśniewski

Piłka nożna, ścianka - piatek 16-17:30 - Ł. Schulz

Piłka siatkowa, zajęcia sportowe dla profili mundurowych - poniedziałek 14:20 - 15:50 - P. Grzebieniak

Koło tańca - środa 15:10 - E. Zięciak (liczba miejsc ograniczona)

Zajęcia z samoobrony - czwartek 16:00 - L. Kazior (należy wcześniej zgłosić chęć uczestnictwa)

Koło Filmowe – środa 15:05 (po uzgodnieniu z prowadzącą - A. Muraszko

Koło Matematyczne poziom rozszerzony – poniedziałek 15:05-15:50, s.303 – M. Szczepkowska

Przygotowanie do konkursów z matematyki i zajęcia dla uczniów uzdolnionych – piątek 8:00 – 9:35 s. 302 – D. Ptak

Wieczory z Matematyką – raz w miesiącu (termin ustalany przez prowadzącą) – M. Szczepkowska

Koło matematyczne i wzmacniające umiejętności dla klas I-ych - B. Kloskowska poniedziałek od 8.00-8.45 s. 301

Koło Dziennikarskie – raz w miesiącu (termin ustalany przez prowadzącą) piątek15:05 – 15:50, s. 302 – M. Burzyńska

Koło Elektroniczno-Modelarskie - czwartek 14.20-15.05 - M. Śłufarski

Koło Maklerskie – poniedziałek lub wtorek godz. 8:00 (po uzgodnieniu z prowadzącym)- M. Weiland

Koło Giełdowe – poniedziałek 8:00 lub czwartek 14:15 (po uzgodnieniu z prowadzącym) – K. Smugała

Koło Recytatorskie – poniedziałek 8:50 lub środa 8:00 (po uzgodnieniu z prowadzącym) – K. Smugała

Koło Logistyczne – piątek 14:15 (po uzgodnieniu z prowadzącym) - I. Kuc-Mikłaszewicz

Koło Szachowe – środa 15:15 lub piątek 8:00 (po uzgodnieniu z prowadzącym – T. Szumiło

Koło Europejskie - ostatni wtorek miesiąca lub częściej (według potrzeb) L. Mielniczuk

Młodzieżowy Klub Mediatora – wtorek 8:50, s. 002 - A. Rach-Tomaszewska

Klub Dyskusyjny KULKA – wtorek 8:00, s. 002 - A. Rach-Tomaszewska

Koło Wizażu i Stylizacji - Czwartek godz.8.00 - sala 206 lub w zależności od potrzeb – B. Podoba

Kuźnia Kadr Morskich – wtorek 16:05 lub środa 16:05 (po uzgodnieniu z prowadzącym) – K. Kurzeja

Siłownia w Ośrodku Sportowo - Rekreacyjnym (duża sala gimnastyczna) - cały tydzień (na legitymację szkolną)

Zajęcia z E-SPORTU - czwartek od 15:10, s. 106 - M. Kurak

Harcestwo - zbiórki - środy, godz. 16:05, sala 111 - Drużnowy PWD Piotr Merecki

 

OFERTA DLA RODZICÓW

KLUB RODZICA – wtorek, czwartek - 15:00-16:00, s. 002, A. Rach-Tomaszewska

Kierunki w klasach na rok 2022/2023

moodle logo

SKARGI

mechanikYT

Mapa rewitalizacji miasta Słupska

mapa rewitalizacji

Współpraca

Logo Kospel
Logo OptiNav Sp. z o.o.
//poczatek widgetu dostepności //koniec widgetu dostępności